Пробаціонери Рівненщини долучилися до Всеукраїнської акції “Сади Перемоги”

Дата: 13.05.2022 09:30

Картопля від пробаціонерів з Полісся смакує і в Київській області, і в Харкові, і на передовій. А дбайливі господарі саджають нові #Сади_перемоги

На Рівненщині більшість працівників підрозділів пробації мають власні земельні ділянки, на яких вирощують городину для власних потреб. Але в умовах війни вони щедро діляться своїми запасами із тими, кого можуть підтримати.

Так, наприклад, родина заступника начальника Сарненського районного відділу передала для жителів Бучі, Ірпеня та Харкова, які наразі потребують гуманітарної допомоги, понад 200 кг картоплі та 50 кг городини (цибулі, моркви, столових буряків). Родина старшого інспектора Рівненського районного відділу № 2 для потреб Збройних Сил України надала понад 70 кг овочів та консервацію з власно вирощеної городини. Долучаються до збору таких продуктових наборів й інші працівники з багатьох підрозділів пробації області.

Враховуючи ситуацію в державі та нові виклики (у тому числі «продовольчі» прогнози), пробаціонери вирішили збільшити свої площі під висадку картоплі та усілякої городини. Долучилися до такої ініціативи й працівниці Сарненського районного сектору № 1. Сподіваються, що коли доведеться збирати урожай, то війна закінчиться і всі захисники повернуться в родини. А плодами своєї праці поділяться і з переселенцями, і з тими, хто немає зараз можливості виростити урожай на власному городі.

Та, як кажуть, не хлібом єдиним живе людина. Минулими вихідними провідний інспектор Вараського районного відділу також долучилася до Всеукраїнської акції #Cади_перемоги й допомагала місцевому комунальному підприємству «Благоустрій» готувати до висадки розсаду квітів.

Тож будемо зустрічати перемогу і з українським борщем, і з квітами!