До відома користувачів земельних ділянок в урочищах «Поле Шеремети» та «Поле Курозвани» (територія навколо  «цегельного заводу»)

Дата: 13.05.2022 13:44

Приватному акціонерному товариству «Могилянський завод будівельних матеріалів» надано спеціальний дозвіл на користування надрами у вищевказаних урочищах, а саме: видобування суглинку та глини, придатних для виробництва цегли, на  площу 15,0 га. Частина земельної ділянки передана в оренду зазначеному підприємству та проводиться видобуток глини та суглинку. Разом з тим, керівник підприємства повідомив про заплановану реконструкцію цегельного заводу для збільшення об’ємів виробництва та покращення якості  цегли, що в свою чергу потребуватиме більшої кількості сировини для її виробництва.

У зв’язку з цим, за зверненням підприємства буде передбачатися відведення додаткової земельної ділянки для видобування надр в межах дозволу на надрокористування. Відтак, для узгодження питань щодо припинення користування земельними ділянками у зазначених вище урочищах, просимо звернутися користувачів земельних ділянок в найкоротші терміни до відділу земельних відносин, екології та благоустрою Гощанської селищної ради за адресою: смт Гоща, вул. Незалежності, 72, перший поверх, тел. (03650)2-10-56, 0974144698.