Як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни

Дата: 31.05.2022 12:09

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України розгортаються динамічні процеси внутрішньої міграції, що призводить українців до втратити роботи.

З метою інформування населення, як не потрапити у трудове або сексуальне рабство, проєктом „Українцям про Європейський Союз”, який фінансується Європейським Союзом, спільно з Міжнародною організацією з міграції розроблено ряд інформаційних матеріалів, направлених на попередження та уникнення потрапляння у злочини пов’язані з торгівлею людьми.

Матеріалі доступні за посиланням https://bit.ly/eu_iom_anti_trafficking.

Контактна особа Проєкту: Тетяна Деревякіна, номер мобільного телефону +38067-232-31-20.

Тільки не мовчи!

За даними дослідження Ради Європи кожна п’ята дитина в Європі стає жертвою сексуального насильства. За даними Національної поліції України, за минулий рік від сексуального насильства постраждало 410 дітей. Цього року вже 70 дітей в Україні постраждали від цього злочину. Проте правоохоронні органи зазначають, що ця цифра – лише десята частина від кількості злочинів. Адже часто насильство здійснюють в сім’ї, або близькими до дитини особами. Часто факти насильства приховуються. Діти, які страждають від насильства, а також дорослі, які підозрюють насильство, не знають, як діяти в таких ситуаціях.

Уповноважений Президента України з прав дитини офісу Президента України спільно з Міжнародною благодійною організацією "Служба порятунку дітей" розпочали проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації.

На контактний номер телефону, зазначений в плакаті, можна звернутися за допомогою, якщо ваша дитина постраждала від сексуального насильства або ви стали свідком насильства над дитиною. За вказаним номером можна отримати юридичну консультацію, психологічну підтримку, а також фахівці організації допоможуть організувати реабілітацію дитини.