Гощанська селищна рада активно допомагає вимушеним переселенця у забезпечені першочергових потреб, у тому числі продуктами харчування.

Дата: 06.06.2022 10:11

Лише минулого тижня працівники КЗ "Територіальний центр соціальних послуг" Гощанської селищної ради тричі видавали набори продуктових пакетів людям, які знайшли прихисток на території Гощанської громади.

Рівненщина отримала 1200 тон борошна та 400 тонн гороху на потреби вимушено переміщених осіб від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Вантаж збалансовано розподілили між громадами Рівненської області для надання допомоги вимушено переміщеним особам.

Зокрема Гощанська територіальна громада отримала борошно й горох у розрахунку на 1005 осіб. Це по 1 кг 900 гр гороху й 9 кг 400 муки на одну особу.

Зі слів заступниці директора Територіального центру соціальних послуг Світлани Павлюк на території Гощанської громади офіційно було зареєстровано 1071 вимушених переселенців. Окремі з них уже повертаються до рідних домівок, тож продуктові набори отримали всі, хто звернувся в терцентр. Для їх отримання потрібно було мати при собі документ, що підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи.

Окрім борошна й гороху переселенці могли отримати по 2 банки каші з м’ясом, привезених з Володимирецької громади.