Майже 500 продуктових наборів для вимушених переселенців Гощанської територіальної громади передали Нетішинські атомники.

Дата: 06.06.2022 11:04

До складу продуктового набору входили олія, цукор, борошно, макарони, два види круп, печиво, тушонка. Продуктові пакети були розраховані на сім’ю з трьох осіб. Сім’ї з більшою кількістю осіб отримували два-три продуктові набори.

Вартість одного набору в межах 300 грн. Кошти для їх формування – це особистий внесок працівників атомної станції.

Адміністрація підприємства, працівники Хмельницької АЕС щомісяця перераховують особисті кошти на ЗСУ, збирають гроші для придбання гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям з власних заробітних плат.

Зі слів голови ради молоді Хмельницької АЕС Євгена Михальця, за три місяці війни понад 5 тисяч працівників підприємства перерахували 64 млн. грн на ЗСУ.