Зустріч з жителями села Пашуки.

Дата: 16.06.2022 14:44

Мешканці Пашуків підтримали пропозицію місцевої влади передати частину пасовища площею 18 га в оренду місцевому підприємству ТОВ «Дедденс Агро» терміном на 1 рік. Аби уникнути можливих непорозумінь, представники Гощанської селищної ради попередньо обговорили це питання з місцевими мешканцями з участю старости Тетяни Зіневич та заступника директора ТОВ «Дедденс Агро» Валентина Бедричука.

Загальна площа земельної ділянки комунальної власності Гощанської селищної ради становить 36 га. З огляду на ситуацію в державі, необхідності вирішення питань продовольчої безпеки, виникла потреба передати частину цієї земельної ділянку в оренду для ефективного використання землі під час проведення посівній кампанії.

Люди погодились, що для випасу 25 корів та 15 коней, які є в мешканців села, буде достатньо 18 га землі. Решту 18 га буде надано місцевому підприємству в оренду для вирощування сільгоспкультур.

Водночас представник ТОВ «Дедденс Агро» Валентин Бедричук  зауважив, що попри використання лише частини пасовища, підприємство сплатить податки за всю земельну ділянку, тобто за 36 га.

Під час зустрічі також порушувались питання про відсутність в селі транспортного сполучення та Інтернету. Триває пошук шляхів для їх розв’язання.

Оперативне реагування на запити мешканців населених пунктів Гощанської селищної ради є пріоритетним завданням місцевої влади і важливою складовою розв’язання проблемних питань громади в цілому. Загалом якісна й достовірна інформаційна політика є надважливою на сучасному етапі життя громади. Вона покликана посилити комунікацію між владою і громадою з метою недопущення потенційного конфлікту й зняття соціальної напруги. Саме такої позиції дотримується Гощанська селищна рада в своїй діяльності.