Шукаєте роботу з гідною оплатою праці? Тоді ця інформація саме для вас!

Дата: 21.06.2022 10:06

Подружжя харків’ян Дмитро Александров і Тетяна Власова, які мають 15-річний досвід роботи у швейному бізнесі, вивчають можливість для релокації своїх підприємств на територію Гощанської громади. Сімейний бізнес подружжя орієнтований на виготовлення конкурентної продукції на замовлення великих компаній світового рівня (брендовий корпоративний одяг, спецодяг, сумки, рюкзаки тощо). Поміж ними такі компанії як «Кока-кола», «Київстар», «Водафон груп» тощо.

Швейний цех на території Гощанської громади відкриє додаткову можливість для працевлаштування тим, хто вміє шити. Вітається досвід роботи на промисловій швейній машинці. Але навіть якщо ви далекі від цього виду діяльності, то все одно можете стати частиною колективу. Для цього потрібно лише зареєструватись в Гощанській філії державної служби зайнятості, а відтак пройти короткотермінове навчання.

Графік роботи - 5-денний робочий тиждень з 8-годинним робочим днем (субота, неділя – вихідні дні).

Заробітна плата - від 12 до 20 тис. грн у залежності від обсягу виконаних робіт.

З питаннями щодо працевлаштування чи навчання можна звертатись безпосередньо до фахівців Гощанської філії Рівненського Державного центру зайнятості (098-93-30-335), директора КЗ «Територіальний центр соціальних послуг» Тараса Блащука 097-92-18-180) та консультанта Центру допомоги бізнесу Андрія Римаришина(098-542 -07- 65.

Відкриття швейного цеху на території Гощанської територіальної громади відкриє нову нішу в економіці територіальної громади й забезпечить роботою від 20 до 30 осіб.

Не зволікайте! Звертайтесь, телефонуйте, запитуйте.