Новини нашої громади

Відправлено черговий гуманітарний вантаж місту Харків від Гощанської громади

У межах проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, 4 громади Харківщини – Роганська, Богудухівська, Краснокутська та Малинівська -отримали 22 тони гуманітарного вантажу від Гощанської громади.

15:12 17.06.2022

Зустріч з жителями села Пашуки.

Мешканці Пашуків підтримали пропозицію місцевої влади передати частину пасовища площею 18 га в оренду місцевому підприємству ТОВ «Дедденс Агро» терміном на 1 рік. Аби уникнути можливих непорозумінь, представники Гощанської селищної ради попередньо обговорили це питання з місцевими мешканцями з участю старости Тетяни Зіневич та заступника директора ТОВ «Дедденс Агро» Валентина Бедричука.

14:44 16.06.2022

Кроки до енергонезалежності громади

Гощанський дитячий ясла-садок «Малятко» отримав першу партію деревини, яка піде на обігрів приміщення під час опалювального сезону 2022-2023 років.

10:15 15.06.2022

Оголошення. Збір гуманітарної допомоги.

У Гощанській територіальній громаді триває збір гуманітарної допомоги для відправлення у зону ведення бойових дій. Усіх, хто має можливість і бажання долучитись до збору гуманітарної допомоги, а також передати посилки для рідних, знайомих, друзів просимо звертатись до координаторів поїздки – Петра Коробчука (тел. 067-988-91-02) й Оксани Чучман (067-383-91-00).

15:40 10.06.2022