Новини нашої громади

Увага! Почуєте звуки пострілів – не лякайтесь

З понеділка, 13 червня, на території масиву Агатівка розпочинаються навчання добровольчого формування територіальної громади (ДФТГ). Навчання триватимуть до кінця червня. Якщо почуєте звуки пострілів чи вибухів – зберігайте спокій. Тривають навчання. Усе буде Україна.

14:42 10.06.2022

У Липках триває робота з благоустрою.

Днями на місцевому кладовищі розпочались роботи зі встановлення нової огорожі. Старий паркан давно втратив естетичний вигляд і потребував негайної заміни.

15:55 07.06.2022

Держпраця запускає нову інформаційну кампанію "Україна працює!"

Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги. Щоб розширити консультаційну підтримку працівників та роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запускає нову інформаційну кампанію "Україна працює!".       З цією метою створено портал Держпраці – www.pratsia.in.ua, де Ви можете отримати відповіді на питання: -Як перезапустити бізнес на новому місці? -Які особливості трудових відносин під час воєнного стану? -Які права та гарантії мають мобілізовані працівники? -Як оформлювати працівників під час воєнного стану? -Організація медоглядів? -Як оформити дистанційного працівника? –Як спростити навчання з охорони праці? -Відповіді на інші найактуальніші запитання.        Кампанію підтримує Проєкт МОП "На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні".

14:38 06.06.2022

Майже 500 продуктових наборів для вимушених переселенців Гощанської територіальної громади передали Нетішинські атомники.

До складу продуктового набору входили олія, цукор, борошно, макарони, два види круп, печиво, тушонка. Продуктові пакети були розраховані на сім’ю з трьох осіб. Сім’ї з більшою кількістю осіб отримували два-три продуктові набори.

11:04 06.06.2022

Гощанська селищна рада активно допомагає вимушеним переселенця у забезпечені першочергових потреб, у тому числі продуктами харчування.

Лише минулого тижня працівники КЗ "Територіальний центр соціальних послуг" Гощанської селищної ради тричі видавали набори продуктових пакетів людям, які знайшли прихисток на території Гощанської громади.

10:11 06.06.2022