Новини нашої громади

Дата: від до Скинути

На Рівненщині більшість підрозділів пробації долучилися до відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.

На обліку підрозділів Центру пробації Рівненщини на даний час перебуває 30 неповнолітніх. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей їх залучили до різноманітних заходів.

12:45 03.06.2022

Інформує Державна служба України з питань праці

З початку війни започатковано проєкт з надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання, які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях нашої держави, де внаслідок збройної агресії російської федерації ведуться активні бойові дії, та переїхати до більш безпечних місць. З початку війни започатковано проєкт з надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання, які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях нашої держави, де внаслідок збройної агресії російської федерації ведуться активні бойові дії, та переїхати до більш безпечних місць. В межах проєкту всім роботодавцям, які мають проблеми та виявили бажання, працівники Держпраці в межах компетенції надають необхідні фахові консультації з широкого спектра питань. Зокрема, трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг тощо.

15:12 30.05.2022

Роз’яснення щодо фінансування застрахованих осіб, коли страхувальники не можуть виконати норми Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”

У зв'язку з веденням бойових дій деякі застраховані особи не можуть отримати матеріальне забезпечення і для реалізації їх права на отримання матеріального забезпечення використовувати норми Порядку 8.

11:53 29.05.2022