Новини нашої громади

Конкурс на заміщення вакантних посад

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 30 березня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: -              спеціаліст І категорії юридичного відділу Гощанської селищної ради – 1 одиниця;

08:32 30.03.2021

У ДУБНІ ВІДБУЛАСЯ ДИСКУСІЯ ЩОДО АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ СТАНОВЛЕННЯ ГРОМАД РІВНЕНЩИНИ

27 березня 2021 року в Рівненському РВ АМУ відбулася платформа керівників територіальних громад області на тему: «Актуальні питання становлення ОМС в умовах нового адміністративно-територіального устрою». Захід організований у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

14:59 29.03.2021

УВАГА! Встановлено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

27 березня, у зв’язку із зростанням кількості захворювань на коронавірус (COVID-19) на території Гощанської селищної ради, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради.       З метою запобігання подальшого ускладнення епідемічної ситуації та поширення на території Гощанської громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія вирішила встановити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме заборонити з 00:00 29 березня 2021 року:

14:49 28.03.2021

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло 26 березня під головуванням селищного голови Миколи Панчука, 26 присутніх членів виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

15:24 26.03.2021