Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ПОДАЧІ ГАЗУ У СЕЛАХ ГОЩАНСЬКОЇ ТГ

1651327662 309cf5a347d0bc552fe3 largeЗдолбунівське відділення АТ «Рівнегаз» повідомляє: 9 серпня з  8 години до 10 серпня до 17 години тимчасово буде призупинено постачання природного газу в селах Чудниця, Красносілля, Витків.

Фахівці АТ «Рівнегаз» проводитимуть заміни відключаючих пристроїв на підвідному газопроводі до с.Чудниця та ремонту ШГРП №27 в с.Чудниця.

Дякуємо за розуміння і просимо вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Опитування щодо рівня надання послуг ЦНАПом

00У Гощанській громаді стартує опитування щодо рівня надання послуг у структурних підрозділах і комунальних підприємствах селищної ради.

Розпочинаємо з Центру надання адміністративних послуг Гощанської селищної ради.

Друзі, переходьте за посиланням, поширюйте серед друзів та знайомих! Важлива думка кожного!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe05ObM74MnMNiydTp0sZ6S1r8g7Czsh-2um0ggCVhCQusX8w/viewform

Щотижнева добірка з Гіду державних послуг

1 34Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

Потрібні документи

Пенсія

Інші пенсійні послуги

До Гощанської громади завітали представники гміни Альверня

photo 2022 08 01 10 14 06 5Минулого тижня в Гощанській територіальній громаді перебувала з триденним робочим візитом делегація з польського міста побратима Альверні. До складу делегації увійшли бурмістр гміни Beata Nadzieja-Szpila, скарбнича Дорота Палка й радник бурмістра, депутат ради Давід Кнапік.

Під час візиту представники польської делегації взяли участь у відзначенні Дня української державності, відвідали окремі міста й села Київщини, які зазнали наймасовіших ворожих обстрілів, оглянули визначні місця столиці України й побували в Городищі Оствиця - парку історичної реконструкції на березі озера Басів Кут, що в Рівному, де відтворено атмосферу часів давньої Русі.

У рамках відзначення Дня української державності Беата Надзая-Шпіла, Дорота Палка, Давід Кнапік разом із Гощанським селищним головою Панчук Микола поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка й наріжного каменю, на місці якого буде встановлено пам’ятний знак воїнам УНР та УПА, Небесній сотні та учасникам українсько-російської війни.

Представники делегації з Альверні приїхали в Україну, аби навіч побачити результати ворожих обстрілів, поспілкуватися з людьми, котрі нині вже повернулись у звільнені від окупантів міста й села й донести інформацію з перших вуст до поляків. Також вони привезли в Україну черговий гуманітарний вантаж, переданий друзями з Франції. Частину вантажу під час поїздки на Київщину було передано в гуманітарний штаб села Мощуни для представників ГО «Нова хвиля» Максима Осецького й Наталії Підосичної.photo_2022-08-01_10-15-10.jpg

Польська делегація разом із представниками Гощанської громади відвідала місто Гостомель, яке зазнало найбільших руйнувань у перші дні війни. Саме тоді російські окупанти знищили флагман української авіації – легендарний АН-225 «Мрія», що перебував на місцевому аеродромі.

У Гостомелі пошкоджено майже 80% будівель. Ущент зруйновані кілька потужних приватних підприємств. Поміж ними офіс та центральний склад компанії Inter Cars Ukraine, масштаби руйнувань якого оглянули поляки.

Також вони побували в сховищі однієї з багатоповерхівок у Горенці Гостомельської територіальної громади, поспілкувались з місцевими мешканцями.

До глибини душі вразила представників польської делегації історія розстрілу міського голови Гостомеля Юрій Прилипко, який рятував містян, розвозячись їм під ворожими обстрілами продукти і ліки.

photo_2022-08-01_10-14-07.jpgВклад Польщі, зокрема й представників гміни Альверня, у відстоювання Незалежності України, збереження нашої державності заслуговує великої вдячності й поваги. Європейцям важко збагнути звірства росіян, але факти про вбивства мирних людей, жінок, дітей вони мають знати, аби донести співвітчизникам й всьому світові достовірну інформацію про злочинства російських окупантів.

Під час заключної зустрічі поляки запевнили, що й надалі допомагатимуть Україні, зокрема й Гощанській громаді. 

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ: ЯКІ ПИТАННЯ ОБГОВОРЮВАЛИ?

 
296154422 429759772529430 5435822264887871783 n29 червня на черговому засіданні виконавчого комітету Гощанської селищної ради члени виконкому затвердили орендну плату за 1 м2 торгового місця на ринку, розташованого в смт Гоща, по вул. Наливайка.
Плата встановлюється з 1 серпня для населення та юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, приватних підприємців:
✔️Річна - 528,00
✔️Місячна- 44,00
✔️Добова -11,00
Орендна плата при в’їзді на територію ринку автомобіля
(в тому числі з причіпом) у сумі 10, 00 гривень.
Забезпечення діяльності ринку та збір орендної плати буде здійснювати комунальне підприємство Гощанської селищної ради «Агентство розвитку Гощі».
 

Потому , члени виконкому затвердили тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення та юридичних осіб на території Гощанської територіальної громади, що надаються комунальним підприємством Гощанської селищної ради «Агентство розвитку Гощі».

Тарифи вступають в дію з 01 серпня 2022 року, а саме:

Контейнерний збір ТПВ для населення (рентабельність 5%) - вивезення ТПВ 240,19 грн. куб.м. з ПДВ.

Бюджетні установи та організації (рентабельність 15%)- вивезення ТПВ 256,21 грн. куб.м. з ПДВ.

Інші споживачі (рентабельність 30%) %)- вивезення ТПВ 297,38 грн. куб.м. з ПДВ.

Вартість вивезення ТПВ від населення багатоквартирних будинків, одноквартирних або багатоквартирних будинків з присадибною ділянкою з наявністю всіх видів благоустрою, біля яких є контейнери для ТПВ:

1 житель -  26,00 грн./місяць з ПДВ

2 жителі -   52,00 грн./місяць з ПДВ

3 жителя -  65,00 грн./місяць з ПДВ

4 жителя -  76,00 грн./місяць з ПДВ

5 жителів - 86,00 грн./місяць з ПДВ

6 і більше жителів - 106,00 грн./місяць з ПДВ

Вартість вивезення ТПВ від населення багатоквартирних будинків, одноквартирних або багатоквартирних будинків з присадибною ділянкою з наявністю всіх видів благоустрою, біля яких відсутні  контейнери для збору ТПВ: 1 мішок - 8,00 грн.

Запрошуємо на стажування до Гощанської селищної ради

295707942 1686802611696066 4324690403545105783 nСтартує програма стажування для молоді у громадах! Запрошуємо на стажування до Гощанська селищна рада!
🔥 Ви зможете попрацювати на користь своєї громади та країни під час війни. Розробити проєкт для свого села, співпрацювати з донорами, розбудовувати відносини з медіа, займатися земельними питаннями чи захистом прав дітей та ще багато іншого.
Стажування включає:
✔️ Досвід та навички для подальшої кар’єри
✔️ Наставництво від представника ОМС
✔️ Ознайомлення із діяльністю ОМС зсередини та практичну роботу
✔️ Тренінги від Міжнародного республіканського інституту
✔️ Сертифікат про проходження стажування
Стажування допоможе вам зрозуміти, як працюють органи місцевого самоврядування зсередини та отримати практичний досвід роботи для вашого резюме та майбутнього працевлаштування.
📌 Більше інформації про програму стажування та умови участі тут 👉 https://bit.ly/3PCREfb
Програма стажування для молоді у органах місцевого самоврядування проходить за підтримки Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine в рамках молодіжної програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine - USAID Україна та виконується IREX in Ukraine у партнерстві з Будуємо Україну Разом - БУР, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Making Cents International, Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Робоча зустріч працівників сектору з дільничим офіцером поліції

photo 2022 07 28 11 28 4127 липня в приміщенні Рівненського районного сектору №2 відбулася робоча зустріч працівників сектору з дільничим офіцером поліції віділення №5 Рівненського районного управління поліції ГУНП  у Рівненській області старшим лейтенантом поліції Оксаною Костюрець. В ході даної зустрічі, було обговорено подальшу співпрацю сектору з дільничими офіцерами поліції, з метою запобігання вчинення адміністративних правопорушень та скоєння нових кримінальних правопорушень суб’єктами пробації, які перебувають на обліку. Також було обговорено можливість проведення профілактичних бесід (лекцій) для суб’єктів пробації з акцентуванням уваги на те, що  вчинення адміністративного правопорушення тягне за собою накладення адміністративного стягнення, а за скоєння нового кримінального правопорушення останнім загрожує обмеження та позбавлення волі на певний строк.

 

Фахівець ( з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації)

 Рівненського районного сектору №2

філії Державної установи

« Центр пробації»

у Рівненській області                                   Юрій СУПРУНЕЦЬ

 

Корисні посилання

Back to top