Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Мінекономіки запустило бета-версію платформи “Пульс” для збору зворотного зв’язку від бізнесу

7edf4724f699f3e6e2f66f364f2deb26 L 

 

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою. Мета платформи - створити єдиний цифровий інструмент для прозорих відносин між державою та бізнесом для підвищення якості державних послуг. Тепер кожен підприємець може поставити оцінку послугам, які надає держава, та попросити допомогу з вирішенням проблем, якщо вони виникли. На етапі бета-тестування можна оцінити 22 держоргани, поступово їхня кількість збільшуватиметься.


“Завдяки цьому інструменту можна буде побачити об’єктивну вимірювальну картину якості держпослуг і ефективніше та швидше реагувати на проблеми підприємців. Наприклад, звернулися у податкову, ЦНАП чи інші органи і не задоволені якістю послуг, тоді можна залишити відгук на Пульсі. Заявку візьмуть у роботу, щоб виправити проблему, а підприємець отримає відповідь щодо свого запиту в онлайн-кабінеті. Так само можна залишити і позитивний відгук, щоб масштабувати позитивні практики. Відгук від бізнесу ми відцифровуємо та на його основі буде сформовано так званий Entrepreneur Satisfaction Score (Індекс задоволеності підприємців).


У планах інтегрувати “Пульс” до більшості державних послуг, щоб була можливість надати миттєву оцінку більшості державних сервісів”, – зазначила Перша віцепрем'єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Що можна робити на платформі?

  • Залишити відгук і отримати допомогу
  • Проголосувати за пріоритетні проблеми
  • Переглянути аналітику звернень
  • Відслідковувати статус обробки заявки

Система складатиметься з чотирьох компонентів — основної форми для звернень, дашборду, голосування за найбільші проблеми для бізнесу, та особистого кабінету підприємця. 


В основній формі для надання відгуку підприємці можуть лишити відгук про взаємодію з державними органами та повідомити про проблему, якщо вона виникла. Для цього  потрібно авторизуватися будь-яким зручним способом — електронним підписом, через банк ID або Дія.Підпис. 


Після цього підприємцю запропонують пройти опитування щодо умов для ведення бізнесу та оцінки роботи державних установ. Далі за бажанням звернутися до держави - попросити про допомогу у вирішенні питань, якщо вони виникли, дати пораду щодо покращення бізнес-процесів або позитивний відгук з власного досвіду.


Ці звернення спрямовуються до Урядового контактного центру, де обробляються як звернення громадянина, або у складних випадках — до Ради бізнес-омбудсмена, якщо питання належать до її компетенцій.


Голосування. Допоможе визначити проблеми підприємців, які потребують вирішення з боку держорганів у першу чергу. Інструмент дозволяє оперативно зібрати пріоритети бізнесу та зрозуміти, що є найболючішим на даний момент. Варіанти, які наберуть найбільше голосів, будуть передані на розгляд Раді з підтримки підприємництва в умовах воєнного стану для подальшої роботи.


Дашборд - інформаційна панель для прийняття управлінських рішень з ключовими показниками, яка дозволить швидко оцінити стан задоволеності державними послугами у зручному для аналізу та сприйняття форматі. Вони доступні для всіх відвідувачів сайту.

“Пульс - це не просто онлайн платформа для скарг і пропозицій. Пульс має стати консолідованим голосом підприємців і джерелом даних для реформ. Ми створюємо Пульс як прикладний і прозорий інструмент взаємодії бізнесу з державою та держави з бізнесом, який відображатиме реальний стан бізнес-клімату в країні”, - коментує Олександр Циборт, Заступник Міністра економіки України.

 

Щодо підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період період 2024–2025 років

Держенергонагляд нагадує про необхідність підготовки джерел теплової  енергії, теплових мереж та теплових пунктів до роботи в опалювальний період  2023/24 року - Житомирська обласна військова адміністрація

З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання
(далі – ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2024–2025 років, попередженню відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність наступних заходів, згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001, наявність паспортів та актів готовності до опалювального сезону, огороджувальних конструкцій, тощо, а також на своєчасність прийняття рішень органів місцевого самоврядування стосовно початку опалювального періоду.

Кризові комунікації та захист прав людини під час війни: три освітні серіали на  Дія.Освіта

 

🎓Кризові комунікації та захист прав людини під час війни: три освітні серіали для держслужбовців на  Дія.Освіта

Щодня публічні службовці допомагають мільйонам українцям отримувати життєво важливі послуги. Їхня робота повинна залишатися високопрофесійною та ефективною попри виклики воєнного часу.

Для цього разом з партнерами розробили три освітні серіали. На платформі Дія. Освіта вже доступні:

 🔹Кризові комунікації 👉🏻 https://osvita.diia.gov.ua/courses/crisis-communications

Серіал навчить правильно реагувати на стрес та ефективно спілкуватися в складних ситуаціях.

🔹Кризові комунікації в управлінні персоналом 👉🏻https://osvita.diia.gov.ua/courses/crisis-communications-in-personnel-management

Курс навчить HR-спеціалістів на державній службі, як побудувати якісну комунікації всередині команди під час кризи.

 🔹Міжнародне гуманітарне право та забезпечення міжнародних стандартів прав людини під час війни 👉🏻 https://osvita.diia.gov.ua/courses/iternational-humanitarian-law

Курс розповідає, як міжнародне гуманітарне право впливає на роботу у публічному секторі та як забезпечити дотримання прав громадян в умовах воєнного часу.

 Працюєте на державній службі? Тоді приєднуйтеся до навчання. Усі освітні ролики тривають до 15 хвилин. Тож, ви швидко зможете отримати нові знання та відразу застосувати їх на практиці.

Продовжуємо разом будувати найзручнішу Україну майбутнього💫

Ці курси розроблені з ініціативи Національного агентства України з питань державної служби НАДС, Міністерство цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Освіта за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні , за фінансування урядів Данії та Німеччини.

18 жовтня – день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

Протидія торгівлі людьми | Урок на 1 завдання. Виховна робота

Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації. Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють.

За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Більшість постраждалих, які протягом останніх років отримали допомогу від МОМ, – молодь до 35 років. 60% постраждалих від торгівлі людьми, які звернулися по допомогу до МОМ  – чоловіки, понад 80% постраждалих мають вищу або технічну освіту. Наймолодшій постраждалій було 3 роки, а найстаршій – 83.

Запобігти рабству можна . Готуючись їхати за кордон, дотримуйся порад із безпечної міграції!

З метою запобігання торгівлі людьми та сучасному рабству в рамках Представництва МОМ в Україні функціонує Програма протидії торгівлі людьми, на сайті якої можна дізнатись більше про правила безпечної міграції, яких потрібно дотримуватись, вирушаючи за кордон.

Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Стаття 149 Кримінального Кодексу України передбачає, що злочини, пов’язані з торгівлею людьми, караються позбавленням волі на строк від 3-х до 15-ти років.

Національна “гаряча лінія” з питань протидії торгівлі людьми

 527.org.ua –електронні консультації
527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

447898848 878468590991877 3685962904571891592 n

Інформація про аукціон:

 Дата проведення: 04.11.2024  час: 11:40 год

Номер аукціону: LRE001-UA-20241001-05198

Опис аукціону: передача права оренди земельної ділянки площею 4,8771 га з кадастровим номером 5621284800:02:006:0310, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Майків на території Гощанської територіальної громади Рівненської області.

 

Контактна особа: Ковалець Олександр Олександрович,                         

тел.: +38(068)3235803 (робочі дні з 09-00 до 16-00)

З матеріалами на аукціони можна ознайомитись на електронних майданчиках.

 

Наділіть свої монетки суперсилою!

 1080х1080 Наділи монетки суперсилою

 1080х1080 Долучайся до акції зі збору монет

9 вересня стартувала благодійна акція зі збору монет #SuperCoins, організована Національним банком України та Superhumans Center. ЇЇ мета – зібрати кошти для допомоги українським військовим, які постраждали внаслідок бойових дій. У межах акції можна здавати банкноти та монети, що перебувають в обігу.   

Як долучитися?

Зберіть монети і принесіть їх у найближче відділення одного з банків-партнерів акції: АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Ощадбанк”, АТ “ПУМБ” та перекажіть кошти на рахунок Superhumans Center. 

Перелік відділень та реквізити можна знайти за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/super-coins/#section-10  

Важливо! Монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, які вже не є платіжними засобами, можна обміняти у відділеннях уповноважених банків (АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Ощадбанк”, АТ “Райффайзен Банк”) до кінця воєнного стану та ще 90 днів після його завершення. Список відділень уточнюйте в банку. Також неплатіжні монети можна кинути в спеціальні скриньки у відділеннях АТ “ПУМБ”.

У закладах освіти в межах акції також відбуватимуться освітні заходи:

  • конкурс “Монети вдячності”, під час якого діти створюватимуть мозаїки із зібраних монет на тему вдячності українським військовим;
  • освітні розмови з дітьми "Поважай та розумій" про правила комунікації та етику спілкування з людьми з інвалідністю.

 

Всі кошти в межах акції будуть перераховуватися на рахунок Superhumans Center (сучасна клініка з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни). Акція триватиме з 9 вересня до 29 листопада 2024 року включно.

 

Більше інформації про акцію та освітні заходи – на сайті проєкту за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/super-coins/  

Приєднуйтеся до акції #SuperCoins та допоможіть нашим захисникам!

До уваги суб’єктів господарювання, які займаються розведенням великої рогатої худоби!

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації оголошує  прийом документів

Департамент агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації оголошує прийом документів на отримання часткового відшкодування вартості закуплених племінних тварин. Відшкодування надається за тварин, закуплених у період з 01 грудня 2023 року до 30 вересня 2024 року, згідно з Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2023–2025 роки.

Термін подачі документів: до 10 жовтня 2024 року.

Документи подаються за адресою:
м. Рівне, Майдан Просвіти, 1, кабінет 213.

Додаткова інформація:
Програма затверджена розпорядженням голови облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 15.12.2022 № 461 (зі змінами).

ЗАЯВКА на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету вартості  закуплених племінних тварин, а саме телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Товариством з обмеженою відповідальністю «АКРІС АГРО ГРУП»  на орендованих підприємством землях Гощанської територіальної громади за межами населеного пункту Гоща буде проводитись внесення ЗЗР.

Вид препарату:

-    Дикват ( Дикват 150г/л) ІІІ клас; Спосіб внесення - наземний.

Терміни внесення: 22.09.24-26.09.24

В разі не сприятливих погодних умов, заплановане застосування ЗЗР буде зміщуватись у часі.

Препарати, що застосовуються, дозволені для використання у сільському господарстві на території України.

Довідки по телефону (0362) 42-00-04.

ДАНІ ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ З ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ ТА СУБ'ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ:

Цілодобова гаряча лінія диспетчера ТОВ «Акріс Агро Груп» (067) 414-65-38

Відповідальний територіальний агроном: Галябар Анатолій Олександрович (067) 360-65-34

 

Структура

Корисні посилання

Back to top