Офіційний сайт Гощанської селищної ради

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Запрошуємо на стажування до Гощанської селищної ради

295707942 1686802611696066 4324690403545105783 nСтартує програма стажування для молоді у громадах! Запрошуємо на стажування до Гощанська селищна рада!
🔥 Ви зможете попрацювати на користь своєї громади та країни під час війни. Розробити проєкт для свого села, співпрацювати з донорами, розбудовувати відносини з медіа, займатися земельними питаннями чи захистом прав дітей та ще багато іншого.
Стажування включає:
✔️ Досвід та навички для подальшої кар’єри
✔️ Наставництво від представника ОМС
✔️ Ознайомлення із діяльністю ОМС зсередини та практичну роботу
✔️ Тренінги від Міжнародного республіканського інституту
✔️ Сертифікат про проходження стажування
Стажування допоможе вам зрозуміти, як працюють органи місцевого самоврядування зсередини та отримати практичний досвід роботи для вашого резюме та майбутнього працевлаштування.
📌 Більше інформації про програму стажування та умови участі тут 👉 https://bit.ly/3PCREfb
Програма стажування для молоді у органах місцевого самоврядування проходить за підтримки Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine в рамках молодіжної програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine - USAID Україна та виконується IREX in Ukraine у партнерстві з Будуємо Україну Разом - БУР, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Making Cents International, Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.