Офіційний сайт Гощанської селищної ради

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

304323512 449513483887392 1818205733860695558 nГощанська селищна рада не залишається й не залишиться осторонь від проблем та потреб членів сімей загиблих (померлих) захисників України й надалі вживатиме заходів для належного захисту та підтримки такої категорії громадян: «Ви завжди можете розраховувати на підтримку влади та громади. Те, що довелося пережити родинам військових, – це наша спільна втрата. Тому ми зі свого боку зробимо все, аби допомогти цій категорії громадян». – селищний голова Панчук Микола.
Сім'я кожного військового, який загинув, захищаючи Батьківщину під час повномасштабної війни, має право на одноразову виплату з бюджету Гощанської селищної територіальної громади.
Для отримання фінансової допомоги необхідно звернутися у відділ «Центр надання адміністративних послуг» Гощанської селищної ради (вул. Східна, буд. 6А).
Які документи потрібно подати для отримання одноразової грошової допомоги?
-паспорт та індентифікаційний код;
-відкритий рахунок в банку;
-свідоцтво про смерть;
-лікарське заключення про причину загибелі ( для матерів свідоцтво про народження, для дружини свідоцтво про шлюб).
Для призначення пільги на комунальні послуги звертатись в ЦНАП Гощанської селищної ради.
Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" особам, на яких поширюється чинність цього Закону, надаються такі пільги ( детально за посиланням) : - https://www.rv.gov.ua/pilgi-chlenam-simej-zagiblih
Отримати консультацію щодо видів допомоги можна в Надії Полюхович (тел. 0687586991).