Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

В Гощанській територіальній громаді продовжено реалізацію проєкту «Вихователь безпеки»

306727678 456329203192736 4325868257355530668 nПерший Меморандум про співпрацю та партнерство з питань безпеки в освітньому середовищі на Рівненщині було підписано ще 27 січня між поліцейськими, рятувальниками, освітянами області та Гощанською селищною радою.
За результатами конкурсного відбору, вчителем з безпеки став - Кондратюк Микола Анатолійович. Він викладатиме у 3-х навчальних закладах Гощанської громади основні правила безпечної життєдіяльності, які включатимуть в себе безпекові теми Нацполіції, ДСНС та Міносвіти.
На вихователя з безпеки покладатимуться обов’язки щодо контролю за правопорядком і безпекою учасників освітнього процесу в тісній взаємодії із працівниками дотичних до проєкту структур.
В період з 12 по 13 вересня з Миколою Кондатюком зустрілися рятувальники обласного гарнізону ДСНС та обговорили подальші кроки співпраці з метою навчання учнів правил пожежної, мінної, радіаційної та хімічної безпеки.
Зокрема вчителю з безпеки продемонстрували сучасні інтерактивні класи пожежної безпеки, що функціонують на базі 25-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рівне, Центру безпеки громадян с. Біла Криниця та клас пожежної безпеки на базі загальноосвітньої школи за числом 24.
Back to top