Офіційний сайт Гощанської селищної ради

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Благодійний ярмарок «Об’єднуємось заради перемоги»

photo 2022 09 19 13 39 48У Гощанській громаді відбувся черговий, можна сказати, традиційний благодійний ярмарок «Об’єднуємось заради перемоги». Цього разу ярмаркували й збирали кошти на потреби Збройний сил України в селі Пустомити. Погода внесла свої корективи, тож ярмарок проходив безпосередньо в приміщенні місцевого Будинку культури.

Господарі ярмарку, а це староста Світлана Герасимчук, працівники школи, бібліотеки й закладу культури з особливою увагою підійшли до наповнення програми заходу. А розпочався він із молебню за перемогу, який провів отець Микола.
Присутні на ярмарку могли придбати унікальні речі ручної роботи, патріотичні сувеніри в стилі хенд-мейд, картини авторства художниць Меланії Довгалець, Ольги Мосійчук, вироби гуртка декоративно-прикладного мистецтва, який працює на базі благодійної організації «Наша оселя» під керівництвом пані Світлани, дитячі вишиванки.
Вражав асортимент смаколиків, кондитерських виробів та напоїв, кількість меду. А основою стравою ярмарку був куліш, який приготували вчителі Василь Ярощук, Петро Пилипей і Володимир Стасюк.
Своїми кулінарними шедеврами (тортами) пригощали Анюта Бокій, Олександр Захарчук, Людмила Гнатко, Інна Лутчина.
Музичним доповненням ярмарку стали виступи аматорських колективів і дитячих танцювальних колективів із Пустомит, Вовкошева, Малинівки, Тучина, Гощі, Річиці, Малятина, Матіївки, Садового, а також вокальні виступи у виконанні Валентини Сенюх, сім’ї Жолобчуків.
Поціновувачі малюнків на тілі мали можливість зробити тату хною.
Вагомий вклад в організацію та проведення ярмарку зробили сім’ї Миколи і Валентини Хролець, Володимира та Наталії Жолобчуків, представники церкви ХВЄ.
Загалом під час ярмарку було зібрано 41 тис. грн. Знову ж таки традиційно, кошти будуть передані на потреби ЗСУ.
Щиро дякуємо всім, хто організував захід і взяв у ньому участь. Разом ми все зможемо і здолаємо ворога. Разом ми – сила!
Слава Україні!