Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

До Рівненського районного сектору №2 філії Державної установи « Цент пробації» у Рівненській області завітав волонтер пробації Олег Романюк

photo 2022 11 04 12 43 58Одна із основних функцій уповноваженого органу з питань пробації є соціально-виховна робота, із засудженими, до покарань не пов`язаних з позбавленням волі, з метою недопущення вчинення ними повторних кримінальних правопорушень, згідно із Законом України «Про пробацію», основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими особами та проведення з ними соціально-виховної роботи.

У зв`язку з чим, 04 листопада 2022 року до Рівненського районного сектору №2 філії Державної установи « Цент пробації» у Рівненській області завітав волонтер пробації Олег Романюк, який для суб`єктів пробації, які перебувають на обліку в секторі провів лекцію на тему «Психоактивні речовини та їх вплив на життєдіяльність людини». В ході заходу для підоблікових було розкрито поняття психоактивних речовин, характерні ознаки залежності від ПАР, характерні прояви залежності, фактори ризику, що впливають на формування залежності.

В ході заходу волонтер пробації показав для засуджених презентацію, відеоролики та розповів, як психоактивні речовини впливають на людину, що вона вчиняє злочини, що потрібно знати і пам`ятати, щоб не вчинити злочини, а також навів для присутніх ряд життєвих прикладів зі своєї не лише з юридичної, а й з життєвої практики.

На закінчення заходу  суб`єкти пробації мали можливість обмінятися думками з волонтером, задати питання, на які отримали кваліфіковані і вичерпні відповіді.

 

Структура

Корисні посилання

Back to top