Ключі від автобусів вручив голова Рівненська обласна державна адміністрація Віталій Коваль та його перший заступник Сергій Подолін, голова Рівненська обласна рада Андрій Карауш і його перший заступник Микола Кучерук, директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.
Шкільний автобус придбано за кошти Державного бюджету при співфінансуванні з місцевого бюджету Гощанської територіальної громади.
З місцевого бюджету Гощанської територіальної громади виділено 759 тис.грн.
Висловлюю вдячність - ЗСУ, нашим захисникам і захисницям за можливість навчатися, нашим платникам податків, депутатському корпусу Гощанська селищна рада за підтримку у виділенні коштів. Велика подяка, освітянам, дітям та батькам.
Транспортний засіб - сучасний, комфортний, безпечний та розрахований на 30 місць.
Відтепер школярі, які проживають у віддалених селах, матимуть не тільки комфортний та безпечний транспорт, але й якісніший доступ до освіти.
Разом до перемоги!