Офіційний сайт Гощанської селищної ради

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Школяр Сергій Клочко з Луганщини, який через війну переїхав до Гощі, здобув перемогу у конкурсі «Я в безпеці з МВС».

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «BK BK9564 9564 Jeden»Сергій онлайн навчається в 4-му класі Лисичанської гімназії №2. 1 червня 2022 року він разом із мамою Вікторією Миколаївною залишив рідне місто і переїхав жити в Гощу. Зараз його батько Юрій захищає Україну від російських окупантів.
Поміж конкурсів, у яких школяр брав участь «Листівка на передову» і «Я в безпеці з МВС». В останньому з них він здобув перемогу.
Щоб підтримати й підсилити святковий настрій переможцю, разом із працівницею Територіального центру соціальних послуг Надією Полюхович селищний голова вручив Сергієві невеличкий подарунок - солодощі, шкільне приладдя, альбом для малювання від партнерів зі Швейцарії.