Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Довгожителя громади привітали з ювілеєм

Довгожителі - це жива історія нашої громади. Саме у них молоде покоління має можливість переймати досвід, захоплюючись водночас їхньою незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови.

DSC 0022Сьогодні свій 90-річний ювілей відзначає житель села Тучин - Василь Тихонович Мазур. А його дружині Тетяні Василівні днями виповнилось –  86.

Родину Мазурів (Червоних) у Тучині знають як людей непересічних і працьовитих. Обоє народилися на тучинських теренах, навчались у школі, де директором був Василь Червоний знаменитий педагог, інтелектуал, випускник Варшавського університету.

Побачили Тетяна і Василь одне одного, коли уже були студентами. Він майбутній моряк, а вона студентка Львівського медінституту. Сімейне життя мандрувало по всьому колишньому Союзу.

Василь Тихонович борознив на підводних човнах Північне, Балтійське, Чорне моря. Мають двох дітей, внуків і вже правнуків. Але живуть вдвох в Тучині. Приймали  активну участь в роботі  Тучинської первинної організації ветеранів.

Односельці звертаються до них за порадами як лікуватися, як господарювати. Тетяна Василівна ще й дослідник української культури, символіки. Чого варта лише її книга «Пречиста вічність нації»!

В їхньому садку і на городі ростуть унікальні дерева і рослини. А перед порогом росте багряна калина, коріння якої привезене з Шевченкового краю.

Привітати Тетяну Василівну з поважним віком, а Василя Тихоновича з 90-літнім ювілеєм сьогодні завітали директор КЗ «Територіальний центр соціальних послуг» Тарас Блащуку, староста Тучинського старостинського округу Альона  Вахер та голова районної організації ветеранів Людмила Музичук.

Від усієї Гощанської громади вітаємо подружжя ювілярів Тетяну та Василя і бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, турботи від рідних, і, звичайно, дожити до ста років.

 

Корисні посилання

Back to top