Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Матеріальну базу Гощанського ЦПМСД підсилено новим обладнанням.


328831118 635193901697396 6569678959321092168 nМедичні прилади для прямого вислуховування шумів внутрішніх органів (електронні стетоскопи), вимірювання частоти серцевих скорочень (пульсометри) і концентрації глюкози в крові (глюкометри з тест-смужками) передав сімейним лікарям Гощанського ЦПМСД селищний голова Микола Панчук.

Вказані прилади застосовуються під час діагностики Covid-19, тематика якого практично зникла з інформаційного простору, але сама недуга не зникла з нашого життя.
Гощанська громада отримала прилади завдяки участі в україно-швейцарському проєкті «Діємо для здоров’я» і програмі «Профілактика Covid-19 в Гощанській громаді: турбота про здоров’я в умовах війни».

Рішення про участь в проєкті було ухвалено на основі даних сімейних лікарів про зменшення кількості звернень у розрізі захворювань на Covid-19 і відмови недужих від лікування в стаціонарі.

У рамках проєкту заплановано також ряд зустрічей сімейних лікарів з дітьми шкільного віку та працівниками установ Гощанської громади. Мета – інформування населення про можливі наслідки Covid-19, наголос на важливості вчасного обстеження і виявлення недуги з допомогою отриманих приладів.

Пам’ятайте: вберегтися від важкого перебігу недуги, а також нових штамів Covid-19 допоможе вакцинація, а також вчасне тестування і вчасний початок лікування.

Записатись на вакцинацію чи отримати інформацію про наявність вакцин можна за номером 068-828-80-77.

 

Корисні посилання

Back to top