Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Центру психічного та психологічного здоров’я «Благополуччя»

337366798 1030943434960146 1466939084840237029 nДепутатка Рівненської районної ради, психолог-методолог, членкиня Спілки незалежних експертів України Інна Царук (Inna Tsaruk) презентувала проєкт Центру психічного та психологічного здоров’я «Благополуччя», відкриття якого планується в Гощанська територіальна громада. Це пілотний проєкт, аналогів його наразі немає в області.
 
Місія Центру - досягнення добробуту, успіху та благополуччя кожного мешканця громади.
Мета – поліпшення психічного здоров’я як головного чинника добробуту, успіху й благополуччя мешканців громади.
Команду Центру формуватимуть психіатр, психолог, психотерапевт і соціальний працівник. Тут надаватимуть послуги відповідно до індивідуальних, колективних звернень, а також звернень від окремих трудових організацій.
 
Одним із варіантів формування штату працівників Центру розглядають можливість залучення фахівців із категорії внутрішньо переміщених осіб. Це люди, які з власного досвіду знають що таке стресова ситуація, емоційне виснаження, а відтак відновлення психічної й психологічної рівноваги.
Підставою для звернень до фахівців Центру можуть бути попередні, легкі, помірні, важкі психічними розладами. З послуг фахівців також зможуть користати особи без психічних розладів, які потребуватимуть консультацій психолога задля розв’язання певних життєвих ситуацій.
Особлива увага приділятиметься військовослужбовцям різних категорій, внутрішньо переміщеним особам.
 
Наступне завдання – формування бюджету і пошук приміщення. Окрім залучення внутрішніх фінансових ресурсів працівники відділу розвиту громад аналізуватимуть можливість залучення зовнішніх дотацій через проєктну діяльність.
 
Після пережитих втрат, стресів усі ми в різній ступені потребуватимемо психологічної реабілітації. І цю реабілітацію можна буде пройти безпосередньо в Гощі, у Центрі психічного та психологічного здоров’я «Благополуччя».
 

Структура

Корисні посилання

Back to top