Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Відкрито віртуальний психологічний клуб

З метою підвищення рівня психологічної обізнаності працівників на базі сектору психологічної допомоги та інновацій в пробації створено віртуальний психологічний клуб.

photo 2023 07 28 09 10 41Реалізація корпоративного навчання у форматі психологічного клубу відповідає сучасним міжнародним стандартам ефективної дидактики для професіоналів, які працюють в циклі «людина - людина». Зокрема, клубний формат дозволяє реалізовувати тематичну гнучкість навчальних заходів та максимально наближати їх зміст до актуальних потреб персоналу. Для цього за допомогою онлайн-форми здійснюватиметься реєстрація та узагальнення запитів учасників клубу щодо тематики лекцій.

Модератором клубу та одним з його лекторів є начальник сектору психологічної допомоги та інновацій в пробації, доктор психологічних наук Віталій Шимко.

Перше засідання клубу, до якого долучилися понад учасників, відбулося 14 липня 2023 року, та розпочалося з лекції на тему: «Чому люди роблять те, що вони роблять? Або сім логік, що пояснюють поведінку».

Зазначений навчальний формат передбачає щомісячні навчальні онлайн лекції з соціальних і поведінкових наук задля розвитку професіоналізму та професійних компетентностей персоналу пробації.

Також організаторами клубу опрацьовується можливість запрошення провідних фахівців-психологів з України, країн Євросоюзу та Північної Америки до участі в роботі клубу, як лекторів.

#актуально_пробація #психологи_пробації

#психологічний_клуб_пробації

 

Структура

Корисні посилання

Back to top