Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Оголошення про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами (МПУВ) Гощанської територіальної громади

IMG 20240110 165552 184  

            Відділ розвитку громади  Гощанської селищної ради повідомляє про початок роботи над проєктом місцевого плану управління відходами ( далі МПУВ) Гощанської територіальної громади.

            Проєкт розробляється на виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України “Про управління відходами” https://zakon.rada.gov.ua/go/2320-20,  відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 р. № 947 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами», https://zakon.rada.gov.ua/go/947-2023-%D0%BF.

            МПУВ – обов`язковий  програмний документ, що містить комплекс взаємопов’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території громади з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.                

            Інформуємо про утворення робочої групи з розробки місцевого плану управління відходами Гощанської територіальної громади.

            Пропозиції щодо включення кандидатур до складу робочої групи прохання надсилати на адресу Гощанської селищної ради, Рівненська обл., смт. Гоща, вул. Незалежності 72, 35400 ,  відділ розвитку громади Гощанської селищної ради; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

            Строки подання заявок: до 26 січня 2024 року.

            Строки і форма подання пропозицій до проекту місцевого плану: пропозиції приймаються  до завершення процедури розроблення МПУВ у письмовому виді з обґрунтуванням.

 

Структура

Корисні посилання

Back to top