Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Пробація з громадою, в громаді, для громади

З нагоди 9-ої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» у Рівненському районному секторі № 2 (смт Гоща) 07.02.2024 року відбувся День відкритих дверей під гаслом: «Пробація з громадою, в громаді, для громади».

Гостями пробації були представники органу місцевого самоврядування, поліції, ДВС, центру зайнятості, міграційної служби та волонтер сектору. У ході заходу гостей знайомили з історією запровадження пробації в нашій державі, методами роботи із засудженими та результатами діяльності служби пробації в Україні. Особливу увагу приділили питанню посилення співпраці з партнерами пробації. Адже саме спільні зусилля здатні допомогти суб’єктам пробації розв'язати проблемні питання та реінтегруватися в суспільство. Водночас пробаціонери вкотре підкреслили, що лише спільна діяльність, спрямована на недопущення вчинення суб’єктами пробації повторних кримінальних правопорушень, може стати основою безпеки суспільства в цілому. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо перспективних напрямків співпраці та напрацювали план спільних дій на майбутнє. Під час зустрічі учасники переглянули та обговорили документальний фільм «Не Про Ґрати», неформально бесідували у форматі спільного ланчу.

«День відкритих дверей» став чудовим засобом нагадати громадам, що для успішного виконання завдань пробації щодо запобігання повторним злочинам необхідна тісна та ефективна співпраця з органами поліції, місцевого самоврядування, волонтерами.

Пробація – це  шлях до змін!

 Фото 2

 Фото 4

 

Структура

Корисні посилання

Back to top