Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

Неповнолітні суб’єкти пробації потребують додаткових зусиль щодо проведення з ними комплексу заходів, спрямованих на попередження скоєння ними повторних кримінальних правопорушень та спонукання  неповнолітнього до законослухняної поведінки. До соціально-виховної роботи залучаються і співробітники поліції для всебічного вивчення умов та причин, що призвели до скоєння злочину неповнолітнім, дає змогу знайти більше важелів впливу на поведінку та спосіб життя дитини.

07 березня 2024 року працівниками Рівненського районного сектору № 2 спільно з інспектором ювенальної превенції ВП № 5 Рівненського РУП ГУНП у Рівненській області майором поліції Мариною Яремчук проведено  профілактичну бесіду з неповнолітнім суб’єктом пробації з метою запобігання вчинення ним повторних кримінальних правопорушень. У ході бесіди неповнолітньому наголосили про види злочинів та правопорушень, за які несуть відповідальність неповнолітні, а також правові наслідки притягнення їх до відповідальності. Крім того, із неповнолітнім обговорили шкідливий вплив вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин. Водночас із суб’єктом обговорили ключові напрями профілактики правопорушень такі як: правове виховання, організація корисного дозвілля, профілактика вживання алкоголю.    Даний захід спрямований на попередження дитячої злочинності та визначення причин, що спонукають неповнолітніх до протиправної діяльності та їх усунення. 

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх, вчинення підлітками нових кримінальних та адміністративних правопорушень  є спільним  напрямком роботи Рівненського районного сектору № 2  та ювенальної превенції ВП № 5 Рівненського РУП ГУНП у Рівненській області.

до статті 2

 

Структура

Корисні посилання

Back to top