Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

«ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВПРАЦІ З ГРОМАДОЮ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ СУСПІЛЬСТВА»

Важливу роль у забезпеченні безпечного середовища відіграє служба пробації, діяльність якої направлена на виправлення засуджених, сприяння їх соціальній адаптації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень без ізоляції від суспільства. Таким чином, безпека у суспільстві  – це запорука успішного розвитку і добробуту у громаді.

Зокрема, спільними зусиллями фахівців Рівненського районного сектору   № 2, проводиться групова та індивідуальна робота із суб’єктами пробації з метою формування в них правильного світогляду, людських цінностей, поведінки та стилю життя. Наразі надзвичайно важливо консолідувати зусилля усіх державних та громадських організацій, для підтримки осіб, які опинилися у конфлікті із законом аби вберегти їх від нових правопорушень, а громаду від беззаконності й хаосу. Частиною роботи із особами у конфлікті із законом є їх мотивування до змін: відмови від шкідливих звичок, подолання агресивної поведінки, пошук шляхів вирішення проблем та набуття нових корисних навичок і вмінь. Комплексний підхід до роботи з правопорушниками під час відбування ними покарань у громаді сприяє підвищенню безпеки суспільства шляхом профілактики рецидивної злочинності. Таким чином, громади мають бути зацікавлені у тому, щоб їх мешканці не вчиняли нові правопорушення.

Отже, поглиблення співпраці з громадою для підвищення безпеки суспільства - це важливий аспект розвитку будь-якої суспільної системи. Це передбачає залучення громадськості до процесів прийняття рішень, виявлення проблем безпеки, розробки та впровадження заходів щодо їх вирішення.

 

Структура

Корисні посилання

Back to top