Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Практична допомога волонтера для суб'єктів пробації

 

ВолонтерЗалучення волонтерів до проведення заходів із суб’єктами пробації є важливим для вирішення їх криміногенних потреб та досягнення позитивних змін у їх житті. Так, 19 червня 2024 року у Рівненському районному секторі № 2 волонтерка Файлер Ілона провела із суб'єктами пробації профілактичну бесіду щодо шкідливого впливу на організм алкогольних напоїв та тютюнових виробів, які можуть не залишити засудженим шансу на повноцінне життя.  

У ході бесіди волонтерка акцентувала увагу присутніх на шкідливих наслідках звичок, які руйнують організм людини.  Крім того, Ілона Файлер заохочувала засуджених до зміни стереотипів на користь здорового способу життя, що призведе до зменшення рівня ризику вчинення повторного кримінального правопорушення. Водночас із суб’єктами розглянули основні причини виникнення алкогольної залежності, їх вплив на життя та здоров’я людини. Для засуджених вкотре наголосили і про адміністративну відповідальність за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, на робочому місці, керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння тощо. А ще під час зустрічі для суб’єктів пробації продемонстрували фільм «Алкогольна залежність: звідки береться і як позбутися».

Спільна діяльність волонтера та працівників Рівненського РС № 2 спрямована на інформування клієнтів пробації про шкідливі звички (куріння, алкоголізм, наркоманія), причини їх виникнення і поширення; виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих як найвищої соціальної цінності, формування здорового способу життя, профілактика зловживанням алкоголем, формування почуття відповідальності за свої дії та вчинки.

 

Структура

Корисні посилання

Back to top