У Рівненському районному секторі № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області продовжує свою роботу кіноклуб «Docudays UA». Так, 12.03.2025 року відбувся черговий показ фільму чеських режисерів Барбори Халупової та Віта Клусака під назвою «У сітях» для трьох суб’єктів пробації та 13.03.2025 року для неповнолітнього суб’єкта скорочений варіант фільму.
Працівники Рівненського РС № 2 філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області спільно з інспектором сектору адміністративної практики відділу взаємодії з громадами Рівненського РУП старшим лейтенантом Костюрець Оксаною провели виховний захід з метою підвищення обізнаності суб’єктів пробації щодо видів сексуального насильства дітей в Інтернеті.
Модератор кіноклубу Docudays при Рівненському районному секторі № 2 філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області Ілона Файлер зауважила: «Головні героїні – три дорослі актриси удають із себе дванадцятирічних дівчат та реєструються у найпопулярніших соціальних мережах для експерименту, що відкриває тему сексуального насилля над дітьми. Цей фільм ще раз доводить – якщо для дітей Facebook та Tіk-Tok існують для розваг, для деяких дорослих вони перетворилися на інструмент для їх розбещення». Герої та події фільму викликали у присутніх шквал емоцій.
Начальник Рівненського районного сектору № 2 філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області Людмила Снаговська зазначила: «Ця стрічка є частиною інформаційної кампанії «Сексуальне насильство в інтернеті: як захистити дітей». Вона змушує дорослих замислитися, обговорювати проблему та діяти, щоб створити безпечне середовище для дітей у цифровому просторі».
Інспектор сектору адміністративної практики відділу взаємодії з громадами Рівненського РУП старший лейтенант Костюрець Оксана наголосила: «Проблема нагадує айсберг. Таких випадків багато, але вони приховані або їх важко довести. Фільм цінний тим, що героїні сюжету дають конкретні рекомендації стосовно безпеки в Інтернеті».
Після проведеного заходу учасники мали змогу дізнатися та розширити свої знання про зміст і види сексуального насильства щодо дітей в інтернеті, а також отримати інструменти протидії сексуальному насильству щодо дітей в інтернеті: правила онлайн-безпеки, контакти служб, органів та куди звертатися.