Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

ОГОЛОШЕННЯ про громадські обговорення

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Про проведення громадських обговерень щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення підприємства з виробництва будівельних матеріалів, для організації та обслуговування кар'єру з видобування суглинку та глини, придатних для виробництва цегли (Родовище Гощанське) за межами населених пунктів на території Гощанської селищної ради Рівненського району» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування»,  Закону України «Про архітектурну діяльність», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», “Порядку розроблення містобудівної документації” затвердженого наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №290 від 16.11.2011 року, постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» з метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада проводить громадські слухання та оприлюднює проєкт містобудівної документації – «Детальний план території для розміщення підприємства з виробництва будівельних матеріалів, для організації та обслуговування кар'єру з видобування суглинку та глини, придатних для виробництва цегли (Родовище Гощанське) за межами населених пунктів на території Гощанської селищної ради Рівненського району» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту, що розробляється на виконання розпорядження голови Рівненської райдержадміністрації № 367  від 16 липня 2021 р. «Про розроблення детального плану території».

Детальний план території виконаний з метою:

  1. визначення функціонального призначення та параметрів забудови визначеної ділянки;
  2. формування принципів планувальної організації забудови, просторової композиції,
  3. параметрів окремих об’єктів та ландшафтної організації забудови;
  4. визначення містобудівних умов та обмежень на забудову території;
  5. визначення планувальних обмежень використання території;
  6. обслуговування кар’єру з видобування корисних копалин місцевого значення;
  7. охорона та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення;

Замовник: Рівненська районна державна адміністрація

Розробник (виконавець): ФОП Семенюк Роман Віталійович  (сертифікат № 004258 від 28.02.2019 року), 33018, м. Рівне, вул. Стельмаха Володимира, 16-Б тел. (067)254-03-97

Підстава розроблення – договір №21-01/294-21 від 21 липня 2021 року, та завдання на розроблення детального плану території від 21 липня 2021 року.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі архітектури, містобудування, будівництва та просторового планування Гощанської селищної ради: понеділок - п’ятниця з 8.30-13.00 до 14.00-17.00 та на вебсайті Гощанської селищної ради.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій –  начальник відділу архітектури, містобудування, будівництва та просторового планування – Мельник Ігор Дмитрович.

Подання та прийом пропозицій від громадськості у письмовій формі здійснюється в межах громадського обговорення з 10 травня 2023 року по 09 червня 2023 року за адресою: вул. Незалежності, 72, смт Гоща, Рівненського району, Рівненської області, 35400.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до проекту містобудівної документації та Звіту про СЕО. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та Звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  проєкту містобудівної документації – «Детальний план території для розміщення підприємства з виробництва будівельних матеріалів, для організації та обслуговування кар'єру з видобування суглинку та глини, придатних для виробництва цегли (Родовище Гощанське) за межами населених пунктів на території Гощанської селищної ради Рівненського району» та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту відбудуться  09 червня 2023 року о 11:00 годині в приміщенні Гощанської селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 72, смт Гоща, Рівненського району, Рівненської області, 35400.

Проєктний план 

Пояснювальна записка

 СЕО 

 

Структура

Корисні посилання

Back to top