Оголошення

Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Гощанська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Гощанської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Гощанської селищної ради».

11:40:15 22.07.2021

УВАГА, КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД!

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» з 13 липня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

12:47:25 13.07.2021

УВАГА, КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД!

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» з 02 липня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

12:43:05 02.07.2021

Конкурс на заміщення вакантних посад

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:   - начальник відділу взаємодії із сільськими громадами, громадськими організаціями та засобами масової інформації Гощанської селищної ради.

09:35:44 03.06.2021

Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення

04 червня 2021 року об 11:00 годині відбудеться чергове пленарне засідання 8-ї сесії Гощанської селищної ради VIII скликання в приміщенні селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

13:11:42 02.06.2021

Конкурс на заміщення вакантних посад.

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 17 травня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

21:45:27 17.05.2021