Оголошення

До відома користувачів земельних ділянок в урочищах «Поле Шеремети» та «Поле Курозвани» (територія навколо  «цегельного заводу»)

Приватному акціонерному товариству «Могилянський завод будівельних матеріалів» надано спеціальний дозвіл на користування надрами у вищевказаних урочищах, а саме: видобування суглинку та глини, придатних для виробництва цегли, на  площу 15,0 га. Частина земельної ділянки передана в оренду зазначеному підприємству та проводиться видобуток глини та суглинку. Разом з тим, керівник підприємства повідомив про заплановану реконструкцію цегельного заводу для збільшення об’ємів виробництва та покращення якості  цегли, що в свою чергу потребуватиме більшої кількості сировини для її виробництва.

13:44:37 13.05.2022

Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

29 квітня 2022 року бо 11:00 годині відбудеться позачергове засідання 20-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

09:33:55 28.04.2022

Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту Детального плану території обмеженої вулицями Незалежності, Рівненської та с.Петлюри в смт Гоща.

З метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту Детального плану території обмеженої вулицями Незалежності, Рівненської та с.Петлюри в смт Гоща Гощанськогорайону Рівненської області з метою будівництва придорожнього сервісу, станції технічного обслуговування з миючим пунктом на 4 пости та кафе (Далі – Детальний план). Детальний план розроблено на виконання рішення Гощанськоїселищної ради від 23 серпня 2019 року №1300.

13:40:57 25.04.2022

Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

18 лютого 2022 року о 11.00 год. відбудеться чергове засідання 18-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

09:03:29 15.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 10 лютого 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гощанської селищної ради; У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Правознавство», стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року, володіють державною мовою та володіння англійською мовою, мають знання чинного законодавства України з питань державної реєстрації та досвід роботи з комп’ютерними програмами.

16:36:52 10.02.2022

До уваги осіб, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння

Повідомляємо, що розпорядженням голови облдержадміністрації від 13.02.2020 №71 схвалено та рішенням обласної ради від 13.03.2020 №1609 затверджено Зміни до Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 – 2022 роки.

09:54:23 07.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади заступника начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради.

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 03 лютого 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

17:03:02 03.02.2022

Увага! Зміна адреси КЗ «Територіальний центр соціальних послуг»

Комунальний заклад «Територіальний центр соціальних послуг» Гощанської селищної ради змінив своє розташування. Нова адреса закладу: смт Гоща, вул.Застав’я, 22 ( 2-й поверх). Зазначені зміни в частині місцезнаходження юридичної особи внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.

12:12:39 28.01.2022

Буде припинено подачу електроенергії.

25 та 27 січня з 08:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в смт Гоща частково по вулиці Кн.Ольги, Кн. Володимира, Івана Франка, провулок Оселя, Замкова.

17:14:06 24.01.2022