Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

08 жовтня 2021 року об 12:00 годині відбудеться чергове засідання 12-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

09:06:29 04.10.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СМТ ГОЩА

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості  Гощанська селищна рада повідомляє про початок процедури обговорення звіту стратегічної екологічної оцінки детального плану територій, обмеженої вулицями Рівненська, Князів Острозьких, Соборна, Промислова в смт Гоща Рівненської області.

14:00:02 30.09.2021

Конкурс на заміщення вакантних посад: головний спеціаліст відділу економіки, бухгалтерського обліку, звітності та тендерних закупівель Гощанської селищної ради

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 25 серпня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головний спеціаліст відділу економіки, бухгалтерського обліку, звітності та тендерних закупівель Гощанської селищної ради – 1 одиниця. У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають освіту відповідних професійних спрямувань, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста чи магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіють державною мовою та володіння англійською мовою та мають досконалі навички роботи на комп’ютері.

08:42:03 25.08.2021

Відбудеться засідання виконкому

11 серпня 2021 року о 10-00 год. в приміщенні Гощанської селищної ради за адресою: вул.Застав'я, 22, (Open Hub ) відбудеться засідання виконавчого комітету.

11:19:44 05.08.2021

Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

12 серпня 2021 року о 15:00 годині відбудеться чергове засідання 11-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

10:41:48 05.08.2021

До уваги мешканців громади!

Начальник відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради Ігор Мельник здійснюватиме прийом громадян щосереди з 09.00 до 12.00. Звертатися можна за адресою: смт Гоща, вул.Східна,6, приміщення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

16:12:28 04.08.2021