Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

18 лютого 2022 року о 11.00 год. відбудеться чергове засідання 18-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

09:03:29 15.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 10 лютого 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гощанської селищної ради; У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Правознавство», стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року, володіють державною мовою та володіння англійською мовою, мають знання чинного законодавства України з питань державної реєстрації та досвід роботи з комп’ютерними програмами.

16:36:52 10.02.2022

До уваги осіб, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння

Повідомляємо, що розпорядженням голови облдержадміністрації від 13.02.2020 №71 схвалено та рішенням обласної ради від 13.03.2020 №1609 затверджено Зміни до Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 – 2022 роки.

09:54:23 07.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади заступника начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради.

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 03 лютого 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

17:03:02 03.02.2022

Увага! Зміна адреси КЗ «Територіальний центр соціальних послуг»

Комунальний заклад «Територіальний центр соціальних послуг» Гощанської селищної ради змінив своє розташування. Нова адреса закладу: смт Гоща, вул.Застав’я, 22 ( 2-й поверх). Зазначені зміни в частині місцезнаходження юридичної особи внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.

12:12:39 28.01.2022

Буде припинено подачу електроенергії.

25 та 27 січня з 08:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в смт Гоща частково по вулиці Кн.Ольги, Кн. Володимира, Івана Франка, провулок Оселя, Замкова.

17:14:06 24.01.2022

Запрошуємо до написання Стратегії розвитку

Запрошуємо депутатський  корпус, старостів сіл Гощанської селищної ради, представників освіти та бізнесу до робочої групи по написанню Стратегії розвитку Гощанської територіальної громади.

15:27:44 12.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись Розпорядженням Гощанського селищного голови від 21.12.2021 №167 «Про проведення конкурсу та оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради», рішення Гощанської селищної ради «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Гощанська багатопрофільна лікарня» Гощанської селищної ради»

08:47:07 09.01.2022