Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення

З метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту «Детальний план території  обмежений вулицями Незалежності, Першотравнева, Садова, Валевських в смт Гоща Рівненської області» (Далі – Детальний план). Детальний план розроблено на виконання рішення Гощанської селищної ради від 13 серпня 2018 року №1031.

09:24:53 30.11.2021

Про результати громадського обговорення

Довідка про результати громадського обговорення у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території, обмеженої вулицями Рівненська, Князів Острозьких, Соборна, Промислова в смт Гоща Рівненської області

14:29:44 26.11.2021

Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення

З метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту Детальний план території для реконструкції АЗС № 17/002 з влаштуванням АГЗП за адресою: смт Гоща вул. Рівненська, 80 (за межами населеного пункту) (Далі – Детальний план). Детальний план розроблено на виконання голови Гощанської РДА  від 22 грудня 2018 року №808.

12:35:03 24.11.2021

Оголошення про громадські слухання

З метою врахування громадських інтересів Гощанська Селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту Детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером: 5621282300:01:001:0204 та прилеглими до неї територіями в межах с. Дуліби на території Гощанської селищної ради (Далі – Детальний план). Детальний план розроблено на виконання рішення Гощанської селищної ради від 08 квітня 2021 року №379.

11:05:41 15.11.2021

Акціонерне товариство «Укрпошта» повідомляє:

У зв’язку із закриттям в селі Тучин відділення Ощадбанку, акціонерне товариство «Укрпошта» готова прийняти на обслуговування клієнтів банку та надавати широкий спектр послуг:

16:43:52 09.11.2021

Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

05 листопада 2021 року об 11:00 годині відбудеться позачергове засідання 13-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

15:18:30 02.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Тучинської ЗОШ І-ІІІ ст. та НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.» с. Чудниця

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 25,26 Закону України «Про освіту», Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Гощанської селищної ради, затвердженого рішенням Гощанської селищної ради від 12 серпня 2021 року № 850, враховуючи наявність вакантної посади директора Тучинської ЗОШ І-ІІІ ст. та  НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.» с. Чудниця, на підставі протоколів засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Тучинської ЗОШ І-ІІІ ст. та  НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.» с. Чудниця від 18.10.2021, з метою публічного і прозорого добору кандидатури на посаду директора, відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення  посади директора Тучинської ЗОШ І-ІІІ ст. та НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.» с. Чудниця

14:24:24 01.11.2021

Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення:

08 жовтня 2021 року об 12:00 годині відбудеться чергове засідання 12-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

09:06:29 04.10.2021