Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Гощанська селищна рада повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території смт Гоща Рівненської області»

оголошенняПОВІДОМЛЕННЯ

            З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Гощанська селищна рада повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території смт Гоща Рівненської області ».

 

Заява
 про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

 Генеральний план та план зонування території смт Гоща Рівненської області

(проекту документа державного планування місцевого та регіонального рівнів)

 

1. Інформація про заявника

Гощанська селищна рада Рівненського району Рівненської області

 (повне найменування органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, який є відповідальним за розроблення документа державного планування та здійснює загальне керівництво і контроль за їх виконанням, або інший визначений законодавством замовник документу державного планування)

35312, вул. Незалежності, 72, смт Гоща,  Рівненський район,  Рівненська область

тел: (03650)  2-14-25,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (місцезнаходження (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

2. Характеристика документа державного планування

Вид документа державного планування

Генеральний план та план зонування території смт Гоща Рівненської області

Основні цілі документа державного планування

Генеральний план та план зонування території смт Гоща – основні документи містобудівної документації на місцевому рівні, призначені для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території селища з врахуванням використання та розвитку прилеглих території.

Зв’язок з іншими документами державного планування

Розробляється з врахуванням: Схеми планування території Рівненської області.

 

3. Якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів).

На території смт Гоща та прилеглих територіях не передбачено нових видів планової діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і відносяться до першої категорії планової діяльності, які можуть мати значний вплив на довкілля.

При реалізації генерального плану враховуються проектовані види діяльності для об'єктів другої категорії, що можуть мати значний вплив на довкілля, а саме:

- проведення робіт з розчищення і днопоглиблення русла річки, меліоративних каналів.

 

4. Визначення ймовірних наслідків, які можуть мати значний вплив при реалізації документа державного планування.

- для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

Додаткові ймовірні наслідки, що можуть мати значний вплив при реалізації генерального плану смт Гоща на довкілля та здоров’я людей відсутні.

Організація поверхневого стоку для запобігання підтоплення територій з високим рівнем ґрунтових вод.

- для територій з природоохоронним статусом: відсутні

- транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення: відсутні

5. Обґрунтування вибору виправданих альтернатив, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

Не передбачаються

 

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

основним критерієм під час стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації є її відповідність державним будівельним нормам, санітарним нормам і правилам України, законодавству у сфері охорони навколишнього природного середовища. Основні методи під час стратегічної екологічної оцінки: аналіз слабких та сильних сторін проекту містобудівної документації з точки зору екологічної ситуації; консультації з громадськістю щодо екологічних цілей; отримання зауважень і пропозицій до проекту містобудівної документації; проведення громадського обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації.

 

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування

- встановлення санітарно-захисних зон існуючих об’єктів, що мають негативний вплив на довкілля;

- упорядкування засмічених та підготовлюваних територій;

- створенням нових рекреаційних та охоронних зон;

- озеленення санітарно-захисних смуг;

- запобігання скиду неочищених стічних вод і збільшення ефективності очищення;

- в цілому, розроблений відповідно до державних будівельних норм, санітарних норм і правил проект містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування.

 

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території смт Рівненської області та (за наявності) проект документа державного планування оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті замовника: https://hoshcha-rada.gov.ua/ з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

9. Усі зауваження і пропозиції, та строки їх подання від громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, необхідно надсилати до

Гощанської селищної ради Рівненської області

(найменування органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, який є відповідальним за розроблення документа державного планування та здійснює загальне керівництво і контроль за їх виконанням, або інший визначений законодавством замовник документу державного планування)

35312, вул. Незалежності, 72, смт Гоща,  Рівненський район,  Рівненська

тел: (03650)  2-14-25,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Начальник відділу архітектури, містобудування, будівництва та просторового планування – Мельник Ігор Дмитрович.

 (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону та контактна особа)

Строки подання

15 днів з дня оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (відповідно до пунктів 5, 6 статті 10 Закону України „Про стратегічну екологічну оцінку”).

Пропозиції, надані після встановленого строку, НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.

Громадська організація «ЗГАРДА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю обладнання для облаштування вуличних майданчиків Street WORKOUT

 

1

Громадська організація «ЗГАРДА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю обладнання для облаштування вуличних майданчиків Street WORKOUT – Мультифітнес станція воркаут ДШВ: 4953х5482х2548 мм, – в кількості 4 комплекти.

Умови оплати: безготівковий розрахунок.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: очікувана тривалість співпраці – 60 календарних днів з дати підписання договору про надання послуг

Джерело фінансування: Закупівля здійснюється в рамках проєкту «Діємо для здоров’я», що реалізуються за кошти грантів донорів, наданих відповідно до програми малих грантів у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» (коротка назва проєкту – «Діємо для здоров’я»).

Проєкт впроваджується Консорціумом у складі ТОВ «Консалтингова група Джі Еф Ей» (GFA Consulting Group GmbH) та Університетських клінік Женеви в партнерстві з Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», ТОВ «ВАН ХЕЛС» та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) і ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) Міністерства закордонних справ Швейцарії.

Закупівля іншої частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

Склад тендерної пропозиції:

Тендерна пропозиція у формі Додатка 1, 2 до Тендерної пропозиції.

Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;

Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: в паперовому вигляді Україна, 3400, смт Гоща, вул. Незалежності буд. 72, поверх 1, каб. 7.

у електронному вигляді пропозиції повинні надсилатись в електронному вигляді (PDF або скан) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій: «24» березня 2023 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Ткачук Наталія, тел. +38 (096) 607 89 34 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ГО «Згарда».

Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення

25 січня 2023 року об 11:00 годині відбудеться чергове засідання 27-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

На розгляд пленарного засідання внести наступні питання:

 1. оголошенняПро внесення змін до рішення Гощанської селищної ради від 10 грудня 2021 року №1246 «Про створення Молодіжної ради Гощанської селищної ради та затвердження Положення».

Доповідач: Самчук В.М., начальники відділу культури, спорту, молоді та туризму  Гощанської селищної ради.

 1. Про внесення змін та затвердження в новій редакції статуту комунального підприємства Гощанської селищної ради «Агентство розвитку Гощі».

Доповідач: Михалочко В.В., начальник юридичного відділу Гощанської селищної ради.

 1. Про внесення змін до бюджету Гощанської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Доповідач: Ястремський Ю.В., начальник фінансового відділу Гощанської селищної ради.

 1. Про ліквідацію деяких закладів культури та виключення їх з базової мережі.

Доповідач: Самчук В.М., начальники відділу культури, спорту, молоді та туризму  Гощанської селищної ради.

 1. Про ліквідацію деяких бібліотек-філіалів КЗ «Гощанська система публічно-шкільних бібліотек» Гощанської селищної ради.

Доповідач: Самчук В.М., начальники відділу культури, спорту, молоді та туризму  Гощанської селищної ради.

 1. Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Гощанське об’єднання культури і дозвілля» Гощанської селищної ради.

Доповідач: Самчук В.М., начальники відділу культури, спорту, молоді та туризму  Гощанської селищної ради.

 1. Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Гощанська система публічно-шкільних бібліотек» Гощанської селищної ради.

Доповідач: Самчук В.М., начальники відділу культури, спорту, молоді та туризму  Гощанської селищної ради.

 1. Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2022 року № 1825 «Про утворення юридичної особи публічного права Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради Рівненської області та затвердження Положення про Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради».

Доповідач: Самчук В.М., начальники відділу культури, спорту, молоді та туризму  Гощанської селищної ради.

 1. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Гощанської селищної ради та виконавчих органів з правом юридичної особи.

Доповідач: Михалочко В.В., начальник юридичного відділу Гощанської селищної ради.

 1. Про затвердження історико – архітектурного опорного плану з встановленням меж історичного ареалу та проєктом зон охорони пам’яток смт Гоща Рівненського району Рівненської області.

Доповідач: Мельник І.Д., начальники відділу архітектури, містобудування, будівництва та просторового планування Гощанської селищної ради.

 1. Розгляд клопотань підприємств, установ, організацій та звернень громадян по земельному питанню.

Доповідач: Ковалець О.О., начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою Гощанської селищної ради.

 1. Різне.

Графік проведення постійних комісій

27-ї сесії восьмого скликання Гощанської селищної ради

 

№з/п

Назва постійної комісії

Дата проведення

Час

1.

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

20.01.2023

15:00

2.

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва

24.01.2023

16:00

3.

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку

25.01.2023

10:00

4.

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, конфлікту інтересів, етики та регламенту

-

-

5.

Постійна комісія з гуманітарних і соціальних питань

23.01.2023

15:00

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів звіту про стратегічну екологічну оцінку

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів звіту про стратегічну екологічну оцінку

Генеральний план с. Малинівка ,  Гощанської селищної ради  Рівненського району Рівненської області

оголошенняГощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації Генеральний план с. Малинівка ,  Гощанської селищної ради  Рівненського району Рівненської області. У розділі «Охорона навколишнього природного середовища» в обсязі Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

«Генеральний план та план зонування території с. Малинівка ,  Гощанської селищної ради  Рівненського району Рівненської області» розроблено на виконання Рішення Малинівської сільської ради від 21 грудня 2016 року № 138, згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Відповідно до Закону Про стратегічну екологічну оцінку у складі містобудівної документації розроблено розділ У розділі «Охорона навколишнього природного середовища» в обсязі Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Замовник проєкту Гощанська селищна рада.

Розробник проєкту Рівненська філія «ДІПРОМІСТО» ДП УНДІПМ імені Ю.М. Білоконя.

З матеріалами проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в приміщенні Гощанської селищної ради в робочий час.

Відповідальна особа – Мельник І.Д.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 11.01.2023р. по 11.02.2023р. за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, 35400 смт. Гоща, вул. Незалежності, 72.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

проєкту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення підприємства з виробництва будівельних матеріалів, для організації та обслуговування кар'єру з видобування суглинку та глини, придатних для виробництва цегли (Родовище Гощанське) за межами населених пунктів на території Гощанської селищної ради Рівненського району»

(проєкту документа державного планування місцевого та регіонального рівнів)

оголошення1. Інформація про заявника

Гощанська селищна рада., смт Гоща, вул. Незалежності, буд. 72, Рівненський район, Рівненська область, 35400. Електронна адреса – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: (03650) 21425.

2. Вид, характеристика та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування.

Містобудівна документація розробляється згідно з розпорядженням голови Рівненської райдержадміністрації № 367  від 16 липня 2021 р.

ДДП виконано з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення планувальної структури і функціонального призначення території, планувальних обмежень використання території; визначення містобудівних умов та обмежень тощо.

Зв’язок з іншими документами державного планування

Розробляється на основі: проєкту «Схеми планування території Рівненської області».

Проект ДПТ розробляється у відповідності з:

 • Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
 • Законом України «Про статегічну екологічну оцінку»;
 • ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій»
 • ДСП – 173 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»;
 • ДБН В.2.3-5:2018 Вулиці та дороги населених пунктів»;
 • ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

3. Те якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів).

На території проєктних ділянок та прилеглих територіях не передбачено нових видів планової діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і відносяться до першої категорії планової діяльності, які можуть мати значний вплив на довкілля.

При реалізації детального плану території враховуються проєктовані види діяльності для об'єктів другої категорії, що можуть мати значний вплив на довкілля, а саме:

- видобування корисної копалини.

4. Визначення ймовірних наслідків, які можуть мати значний вплив при реалізації документа державного планування.

- для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації документа державного планування ДПТ, зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких компонентів довкілля:

- ґрунти;

- атмосферне повітря;

- водні ресурси;

- стан фауни, флори, біорізноманіття, землі (у тому числі вилучення земельних  ділянок);

- кліматичні фактори, у тому числі для здоров’я населення.

Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонуються для розташування рішеннями детального плану території на здоров’я населення.

- для територій з природоохоронним статусом: відсутні

- транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення: відсутні

5. Обґрунтування вибору виправданих альтернатив, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

З метою розгляду альтернативних проектних рішень та їх екологічних наслідків під час СЕО змін до ДПТ, передбачається розглянути «Варіант нульової альтернативи», без впровадження проектних змін та «максимально сприятливий сценарій».

Альтернатива 1: «Варіант нульової альтернативи» – тобто опис, прогнозування та оцінка ситуації у випадку незатвердження зазначеного документа державного планування.

Альтернатива 2: «Максимально сприятливий сценарій» – опис, оцінка та прогнозування ситуації у випадку реалізації запропонованих заходів із використанням інноваційних технологій на засадах сталого розвитку.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

Основним критерієм під час стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації є її відповідність державним будівельним нормам, санітарним нормам і правилам України, законодавству у сфері охорони навколишнього природного середовища. Основні методи під час стратегічної екологічної оцінки: аналіз слабких та сильних сторін проєкту містобудівної документації з точки зору екологічної ситуації; консультації з громадськістю щодо екологічних цілей; отримання зауважень і пропозицій до проєкту містобудівної документації; проведення громадського обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації.

Основною метою прогнозу є оцінка можливої реакції навколишнього природного середовища на прямий чи опосередкований вплив людини, вирішення задач раціонального природокористування у відповідності з очікуваним станом природного середовища.

Для здійснення стратегічної екологічної оцінки будуть використовуватись логічні і формалізовані методи прогнозування.

Для проведення стратегічної екологічної оцінки буде використана наступна інформація: доповіді про стан довкілля; статистична інформація, дані моніторингу стану довкілля,  експертні оцінки, інша доступна інформація.

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування

Зважаючи на державну політику в галузі енергозбереження, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання природних ресурсів, при будівництві, реконструкції і технічному переоснащенню і експлуатації об’єктів на території ДПТ доцільно максимально повно використовувати сучасні високоефективні екоенергозберігаючі технології та матеріали, інженерне обладнання з високим коефіцієнтом корисної дії, тощо.

Заходи спрямовані на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення значного негативного впливу на навколишнє середовище:

- дотримання нормативних меж  санітарно-захисної зони;

- використання пилогазоочисного устаткування на джерелах викиду для досягнення нормативів гранично - допустимих викидів забруднюючих речовин;

- охорона ґрунтів (ефективне відведення дощових вод згідно вертикального планування та їх очищення на локальних очисних  спорудах);

- улаштування і утримання дорожнього покриття в стані, який запобігає проникненню поверхневих забруднених вод в ґрунт;

- встановлення сучасного енергоефективного виробничого обладнання;

- формування зелених насаджень спеціального призначення;

- в цілому, розроблений у відповідності до державних будівельних норм, санітарних норм і правил проєкт містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

Звіт про стратегічну екологічну оцінку має відповідати вимогам ч. 2 ст. 11 Закону України  «Про стратегічну екологічну оцінку».

9. Усі зауваження і пропозиції, та строки їх подання від громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, необхідно надсилати до

Відділу архітектури, містобудування, будівництва та просторового планування Гощанської селищної ради, що знаходиться за адресою смт Гоща, вул. Незалежності, буд. 72, Рівненський район, Рівненська область, 35400. Електронна адреса – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: (03650) 21425.

Контактна особа : начальник відділу – Мельник Ігор Дмитрович.

Строки подання:

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються протягом 15 днів з дня її оприлюднення (до 27 січня 2023 року).

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю медичного обладнання

оголошення

Громадська організація «ЗГАРДА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю медичного обладнання для КНП "Гощанський центр первинної медико-санітарної допомоги:  а саме: електронний стетоскоп JABES (8 штук),пульсоксиметр PC-60F Creative Medical (23 штуки), глюкометр LONGEVITA Smart + Тест-полоски 100шт (2*50шт) (10 одиниць)

Умови оплати: безготівковий розрахунок

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: очікувана тривалість співпраці – 14 календарних днів з дати підписання договору про надання послуг.

Джерело фінансування:

Закупівля здійснюється в рамках  проєкту "Діємо для здоров'я", що реалізуються за кошти грантів донорів, наданих відповідно до програми малих грантів у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» (коротка назва проєкту – «Діємо для здоров’я»). Проєкт впроваджується Консорціумом у складі ТОВ «Консалтингова група Джі Еф Ей» (GFA Consulting Group GmbH) та Університетських клінік Женеви в партнерстві з Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», ТОВ «ВАН ХЕЛС» та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) і ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) Міністерства закордонних справ Швейцарії.

Закупівля іншої частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

Склад тендерної пропозиції:

Тендерна пропозиція у формі Додатка 1, 2 до Тендерної пропозиції.

Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;

Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

в паперовому вигляді Україна, 3400, смт Гоща, вул. Незалежності буд. 72, поверх 1, каб. 7.

у електронному вигляді пропозиції повинні надсилатись в електронному вигляді (PDF або скан) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій:

«07» січня 2023 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками:

Ткачук Наталія, тел. +38 (096) 607 89 34

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГО “Згарда”

Тел. 0966078934

Дата завершення: 09.01.2023

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генеральний план с. Малинівка ,  Гощанської селищної ради  Рівненського району Рівненської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного
планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Генеральний план с. Малинівка ,  Гощанської селищної ради  Рівненського району Рівненської області

оголошенняПовна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

«Генеральний план та план зонування території с.Малинівка,  Гощанської селищної ради  Рівненського району Рівненської області».

Малинівка знаходиться на північному-заході Гощанської ТГ, на відстані 45 км від обласного центру м. Рівне та на відстані 13 км від смт Гоща та не включена в зону радіоактивного забруднення.

Станом на 01.01.2022р. в с.Малинівка проживає 523 чоловік. Кількість дворів в с.Малинівка становить 286. Площа населеного пункту становить 245,80 га.

Загальна житлова площа становить 17,8 тис м2. Середня забезпеченість населення житловою площею 34,03 м2/чол.

                        До проекту генерального плану прийняті проектні рішення:

- включення в межі села існуючої житлової забудови в південній частинах села;

- житлові квартали: центральній та південній  частинах села, а також ущільнення житлової забудови;

- передбачено виділення земельних ділянок під ігрові майданчики, а також запроектовані зони для активного відпочинку, паркові зони на території села;

- запроектовані ділянки торгівельного призначення ;

- запроектовані території під об’єкти придорожнього сервісу;

На розрахунковий період  для житлової забудови необхідно 7,5 га вільної від забудови території.

Проектом передбачається будівництво чотирьох житлових утворень. Передбачено впорядкування та ущільнення існуючої індивідуальної садибної забудови.

         На розрахунковий період  забудови 2022-2042рр. запроектовано 60житлових будинки з присадибними ділянками, загальною житловою площею 15 га.,  житловий фонд становить 35,84 тис. м2

 

Зона загально сільського центру та під центрів обслуговування.

Організація культурно-побутового обслуговування населення є одним із головних завдань проекту планування та забудови. Аналіз існуючого стану та перспектив розвитку економіки, меж населеного пункту та перспективної чисельності населення визначає об’єм та розміщення об’єктів культурно- побутового призначення на розрахунковий період - 20 років.

Проектом передбачається виділити територію під громадські установи, а саме:

 • В західній частині, територію під будинок побуту, орієнтовною площею ділянки 0,36 га.,

            На території с.Малинівка в північній частині розташовано відкрите кладовище площею відповідно 2,0861га, заповнення приблизно на 73% з СЗЗ 300м.

Необхідна площа кладовища для  забезпечення потреб населеного пункту становить 0,24 га на 1 тис. населення. Перспективна кількість населення  с.Малинівка становить 613 чол., отже необхідна площа кладовища: 0,24 х 0,613=0, 15 га.

Генеральним планом рекомендується закрити існуюче кладовище і подальше поховання проводити на проектному кладовищі .

Нове кладовище, буде розташоване на півночі від існуючого, площею 1,79 га. з СЗЗ 300м.

Виробнича територія в селі буде зосереджена в південно-західній частині -складські приміщення держлісгоспу  (СЗЗ 50м.).

 

СГ підприємства.

В межах, в західній  частині с.Малинівка знаходиться територія  СГ підприємства (не функціонує) .

На цій території передбачається:

 • СГ підприємство із СЗЗ 50м. (орієнтовною площею ділянки 0,78га,)
 • СГ підприємство із СЗЗ 50м. (орієнтовною площею ділянки 0,67га,)
 • Млин із СЗЗ 50м. (орієнтовною площею ділянки 0,23га,)

         За межами, на південь  від с.Малинівка знаходиться територія  СГ підприємства (не функціонує) .

На цій території передбачається:

 • СГ підприємство із СЗЗ 50м. (орієнтовною площею ділянки 2,44га,)
 • СГ підприємство із СЗЗ 100м. (орієнтовною площею ділянки 2,74га,)
 • СГ підприємство із СЗЗ 200м. (орієнтовною площею ділянки 2,64га,)
 • СГ підприємство із СЗЗ 300м. (орієнтовною площею ділянки 4,11га,)

Виробнича зона.

Території виробничого призначення знаходиться в центральні частині с.Малинівка

 • Ковбасний цех потужністю до 2 т. (орієнтовною площею ділянки 0,29га,)

Комунально-складська зона.

Генеральним планом передбачено:

 • В проектному кварталі К-1 передбачено виділення ділянки для розташування проектного ТП.
 • Виділення ділянок для сміттєвих контейнерів.
 • Очисні споруди запроектовані на південний захід від населеного пункту.
 • В західній частині села (на частині території СГ підприємства) запроектоване пожежний пост на 1 машину.

 

 • орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Гощанська селищна рада Рівненського району Рівненської області.

 • передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а)   дата початку та строки здійснення процедури:

відповідно до статті 12 Закону  України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення генерального плану та плану зонування території с.Малинівка,  Гощанської селищної ради  Рівненського району Рівненської області та  Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 23.11.2022 року на веб-сайті Гощанської селищної ради за посиланням https://hoshcha-rada.gov.ua/oholoshennia та повідомлення про оприлюднення  СЕО в засобах масової інформації (газеті «Рідний край»), яке триватиме до 23.12.2022 року (протягом 30 днів)

б)  способи участі громадськості:

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

г)  орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Гощанська селищна рада Рівненського району Рівненської області.

Ознайомитись з проектом Генеральний план та план зонування території с.Малинівка,  Гощанської селищної ради  Рівненського району Рівненської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна в приміщенні Гощанської селищної ради.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Гощанська селищна рада Рівненського району Рівненської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:

Рівненська обл., Рівненський р-н, 35400 смт. Гоща, вул. Незалежності, 72.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 23. 11. 2022р. по 23. 12. 2022р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Рівненська обл., Рівненський р-н, смт. Гоща, вул. Незалежності, 72 .

Повідомляємо про початок громадського обговорення

915350f65e315750866b499199678fb3З метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту «Генеральний план с.Малинівка Рівненського району Рівненської області» (Далі – Генеральний план). Генеральний план розроблено на виконання рішення Малинівської сільської ради від 21 грудня 2016 року №138.

Даний проєкт розроблений з метою:

 • оптимальне розміщення та функціонування об’єктів громадської та житлової забудови;
 • визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній території;
 • визначення містобудівних умов та обмежень забудови;

З матеріалами проєкту Генерального плану можна ознайомитись в приміщенні Гощанської селищної ради за  адресою: вул. Незалежності, 72, смт Гоща, Рівненська обл., 35400, у відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради.

Замовник містобудівної документації – Гощанська селищна рада.

         Розробник містобудівної документації – ДП ДІПРОМІСТО.

Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 22 листопада 2022 року письмово в приміщенні Гощанської селищної ради або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Посадова особа відповідальна за збір пропозицій Семенюк Наталія Вікторівна.

Громадські слухання Генерального плану відбудуться в приміщенні Гощанської селищної ради 22 листопада о 10:00 год.

Гощанська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення

10 червня 2022 об 11:00 годині відбудеться чергове засідання 21-ї сесії селищної ради восьмого скликання в приміщенні Гощанської селищної ради (сесійна зала) за адресою: вул. Незалежності, 72, ІІІ поверх.

 

Корисні посилання

Back to top