Офіційний сайт Гощанської селищної ради

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Повідомляємо про початок громадського обговорення

915350f65e315750866b499199678fb3З метою врахування громадських інтересів Гощанська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту «Генеральний план с.Малинівка Рівненського району Рівненської області» (Далі – Генеральний план). Генеральний план розроблено на виконання рішення Малинівської сільської ради від 21 грудня 2016 року №138.

Даний проєкт розроблений з метою:

• оптимальне розміщення та функціонування об’єктів громадської та житлової забудови;
  • визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній території;
  • визначення містобудівних умов та обмежень забудови;

З матеріалами проєкту Генерального плану можна ознайомитись в приміщенні Гощанської селищної ради за  адресою: вул. Незалежності, 72, смт Гоща, Рівненська обл., 35400, у відділі архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва Гощанської селищної ради.

Замовник містобудівної документації – Гощанська селищна рада.

Розробник містобудівної документації – ДП ДІПРОМІСТО.

Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 22 листопада 2022 року письмово в приміщенні Гощанської селищної ради або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Посадова особа відповідальна за збір пропозицій Семенюк Наталія Вікторівна.

Громадські слухання Генерального плану відбудуться в приміщенні Гощанської селищної ради 22 листопада о 10:00 год.