Підтримка тваринництва

Постанова КМУ від 08.02.2017 № 77 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників"

Постанова КМУ від 07.02.2018 р. № 107 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції”

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 07.07.2020 № 1287 „Про затвердження Положення про комісію Мінекономіки для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів”