Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

23 квітня 2024 року о 16:00 год в залі засідань Гощанської селищної ради відбудеться  Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Гощанської територіальної громади до 2027 року.
На громадські обговорення запрошуються члени робочої групи з розробки Стратегії розвитку, представники структурних підрозділів, комунальних закладів та підприємств селищної ради, громадськість, яким буде презентована Стратегія розвитку Гощанської територіальної громади до 2027 року.
Ознайомитися з поєктом Стратегія розвитку Гощанської територіальної громади до 2027 року можна ознайомитьсь за покликанням

Опитування!

У рамках розробки Стратегії розвитку громади на 2023 -2027 роки робоча група проводить опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку.

Просимо вас виділити декілька хвилин та пройти опитування:

Перейти до опитування

Заздалегідь дякуємо!

Опитування представників бізнесу Гощанської громади!

 

Це опитування проводиться в рамках розробки проєкту Стратегії розвитку Гощанської територіальної громади до 2027 року з метою оцінки підприємницького клімату, визначення актуальних проблем та перспектив розвитку бізнесу у громаді.

Ваша думка є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку! 

Просимо вас виділити декілька хвилин та пройти опитування:

Перейти до опитування

Заздалегідь дякуємо за Ваш час!

 

Структура

Корисні посилання

Back to top