Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

Територіальний центр соціальних послуг

Ми раді вітати Вас на сторінці комунального закладу «Територіальний центр соціальних послуг» Гощанської селищної ради!

 

КЗ «Територіальний центр соціальних послуг» Гощанської селищної ради забезпечує надання соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Центр надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

У структурі  територіального центру функціонують такі відділення:

- апарат;

- відділення допомоги вдома;

- відділення денного, тимчасового та стаціонарного перебування;

- відділення натуральної та грошової допомоги;

- відділення соціальної роботи.

Територіальний центр забезпечує здійснення своїми структурними підрозділами надання соціальних послуг жителям територіальної громади Гощанської селищної ради та жителям Великомежиріцької територіальної громади (укладено відповідний договір про співфінансування).

Згідно Положення про комунальний заклад «Територіальний центр соціальних послуг» Гощанської селищної ради та відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» за рахунок бюджетних коштів комунальним закладом надаються (за потреби) такі базові соціальні послуги:

1) догляд вдома, денний догляд;

2) підтримане проживання;

3) соціальна адаптація;

4) соціальна інтеграція та реінтеграція;

5) надання притулку;

6) екстрене (кризове) втручання;

7) консультування;

8 ) соціальний супровід;

9) представництво інтересів;

10) посередництво (медіація);

11) соціальна профілактика;

12) натуральна допомога;

13) фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, порушення зору;

14) переклад жестовою мовою;

15) догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних;

16) супровід під час інклюзивного навчання;

17) інформування.

Також громадяни можуть скористатися такими платними послугами територіального центру:

1) послуги душу;

2) прання одягу;

3) сушіння одягу;

4) косіння трави;

5) різання дров;

6) послуги прокату технічних засобів реабілітації.

Відділення соціальної допомоги вдома здійснює надання соціальних послуг громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку із частковою втратою навичок самообслуговування. Дану роботу у центрі, виконують соціальні робітники, які надають послуги за місцем проживання, які перебувають у складних життєвих обставинах.  Їх робота базується на наданні близько 45 видів соціальних послуг.

Відділення денного, тимчасового та стаціонарного перебування надає соціальні послуги  громадянам, які мають часткове порушення рухової активностi, частково не здатнi до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективi та потребують соцiально-побутової психологiчної адаптацiї, надання соцiальних послуг з метою усунення обмежень життєдiяльностi, запобігання винекненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров'я, соцiальної незалежностi, вiдновлення знань, вмiнь та навичок з орiєнтування в домашнiх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведiнки у суспiльствi, сприяння розвитку рiзнобiчних iнтересiв i потреб осiб, органiзацiї дозвiлля і вiдпочинку.

Робота відділення натуральної та грошової допомоги територіального центру здійснюється шляхом наданням послуг пункту прокату протезно-ортопедичних засобів, банно-прального комплексу та банку одягу і взуття територіального центру, надання гуманітарної допомоги у вигляді продуктів, засобів гігієни тощо (гуманітарний хаб).  На даний час гуманітарний хаб є центром підтримки найбільш незахищеної категорії – вимушених переселенців, які проживають на території громади. Гощанська громада посильно забезпечує їх необхідними речами та продуктами харчування відповідно до потреб та наявності.

Основним завданням  відділенні соціальної роботи є  виявлення сімей, дітей та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки, оцінка їх потреб, надання їм соціальних послуг, організація своєчасної допомоги шляхом взаємодії з іншими установами та організаціями.

Адреса КЗ «ТЦСП» : смт Гоща, вул.Застав’я,22.

 Графік роботи комунального закладу  «Територіальний центр соціальних послуг» Гощанської селищної ради:

Понеділок - 08:00-17:15год.

Вівторок - 08:00-17:15 год.

Середа - 08:00-17:15 год.

Четвер - 08:00-17:15 год.

П’ятниця – 08:00-16:00 год.

Адреса гуманітарного хабу: смт Гоща, вул.Соборна,4.

Графік роботи гуманітарного хабу:

Понеділок – 10:00-13:00 год.

Середа - 10:00-13:00 год.

П’ятниця - 10:00-13:00 год.

 

Структура

Корисні посилання

Back to top