Ткачук Андрій Володимирович

Ткачук Андрій Володимирович народився 27 жовтня 1985 року в місті Костопіль Костопільського району Рівненської області.

Громадянин України.

Родина зі сторони батька Ткачука Володимира Миколайовича, 1955 року народження, походить з села Жалянка Гощанського району Рівненської області.

Мама - Ткачук (Ступницька) Лідія Василівна, народилася 1952 року в поселені Миколаївка Хабаровського краю, в сім’ї депортованих за зв’язки з ОУН-УПА українців.

У період з 1991 по 2000 рік навчався в Костопільській ЗОШ І-ІІ ступенів №4 ім. В.Т.Сидорова, з 2000 по 2002 рік – в Костопільській ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів.

В 2007 році закінчив навчання в Національному університеті “Острозька академія”, здобувши кваліфікацію “юрист”.

З 15 травня 2007 року по 8 листопада 2010 року працював у виконавчому комітеті Костопільської міської ради на посадах спеціаліста І-ї категорії з юридичних питань та головного спеціаліста з юридичних питань.

З 9 листопада 2010 по 6 листопада 2020 року працював першим заступником Костопільського міського голови.

З грудня 2013 року- адвокат, член Національної асоціації адвокатів України.

Право на зайняття адвокатською діяльністю зупинене у зв’язку з несумісністю.

Одружений. Маю трьох дітей сина і двох доньок.