Ткачук Олена Анатоліївна

Народилась 8 березня 1978 року в селі Воскодави Гощанського району Рівненської області.

Освіта

З 1984 року по 1995 рік навчалася у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Воскодави Гощанського району Рівненської області, здобувши повну загальну середню освіту, нагороджена золотою медаллю «За особливі успіхи в навчанні».

З 1995 року по 2000 роки навчалася в Тернопільській академії народного господарства і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Банківська справа»  та здобула кваліфікацію економіста.

У 2006 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба» та здобула кваліфікацію магістра з державної служби.

З 01.03.2021 по 30.12.2003 працювала в Управлінні Державного казначейства України в Рівненській області на посадах провідного спеціаліста, головного спеціаліста ,заступника начальника відділу.

З 31.12.2003 по 18.01.2021 працювала начальником відділення Державного казначейства у Гощанському районі, начальником Управління Державного казначейства у Гощанському районі Головного управління Державного казначейства України у Рівненській області, начальником Управління Державної казначейської служби України у Гощанському районі Ріненської області.

Державний службовець четвертого рангу.

Заміжня.

• Чоловік – Ткачук Володимир Тарасович 03.02.1973 року народження, народився та проживає в с.Воскодави Гощанського раону Рівненської області.
  • донька – Ткачук Вікторія Володимирівна
  • син – Ткачук Валерій Володимирович.