A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гощанська громада
Рівненська область, Рівненський район

Офіційне інтернет – представництво Гощанської селищної ради

Відкриті торги

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

щодо закупівлі газового палива (природного газу) на 2021 рік для потреб Гощанської селищної ради

 

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Гощанська селищна рада, 34500,смт Гоща, вул. Застав’я, 22, код згідно  ЄДРПОУ – 04385416, категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

код ДК 021:2015 - 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ).

  1. Ідентифікатор закупівлі:

Відкриті торги, ідентифікатор закупівлі UA-2021-10-04-000534-c.

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Для забезпечення виконання покладених на Гощанську селищну раду завдань, керуючись вартісними межами, визначеними статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями), було оголошена закупівля природного газу:

Очікуваний обсяг постачання газу: 14234.6815 кубм³

Очікувана вартість предмета закупівлі: 469 744, 49грн.

Період доставки: по 31 грудня 2021 року

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

· Технічні та якісні характеристики товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання товару.

· Технічні  характеристики   природного         газу, що постачається Замовнику,  повинні  відповідати  міждержавному  стандарту ГОСТ  5542-87  Гази  горючі  природні  для  промислового  і комунально- побутового   призначення.   Технічні   умови»,   положенням   Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем.

3.3.2. Фізико-хімічні  показники    природного         газу   повинні

вимогам та нормам, які зазначені у наведеній нижче таблиці:

 

Найменування показника

Норма

1. Теплота згоряння нижча, МДж / м3 (ккал / м3), при 20 °С 101,325 кПа, не менше

31,8 (7600)

2. Область значень числа Воббе (вищого) МДж/м3 (ккал/м3)

41,2-54,5

(9850-13000)

3. Допустиме відхилення числа Воббе від номінального значення,%, не більше

±5

4. Масова концентрація сірководню, г / м3, не більше

0,02

5. Масова концентрація меркаптанової сірки, г / м3, не більше

0,036

6. Об'ємна частка кисню,%, не більше

1,0

7. Маса механічних домішок в 1 м3, г, не більше

0,001

8. Інтенсивність запаху газу при об'ємній частці 1% в

повітрі, бал, не менше

3

 · Якість газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

 · За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа). · Під час виконання договору про закупівлю учасник зобов’язується дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля, в тому числі тих, що передбачені згідно Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

· Учасником надається інформація у довільній формі щодо зобов'язань учасника дотримуватись заходів із захисту довкілля, в тому числі із зазначенням переліку обов’язків суб’єкта господарювання у сфері захисту довкілля, що передбачені згідно чинного законодавства. Умови постачання природного газу замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам: Закону України «Про ринок природного газу» № 329-VIII від 09.04.2015 р. та іншим нормативно правовим актам, прийнятим на виконання Закону України «Про ринок природного газу».

 

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

 

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису Гощанської селищної ради на 2021 рік та прогнозованого обсягу постачання природного газу.

 

 

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

 

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено відповідно до затвердженого кошторису Гощанської селищної ради та прогнозованого обсягу постачання природного газу.

Для визначення очікуваної вартості газового палива (природного газу) було застосовано метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

 

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету.

Класифікація за ДК 021:2015: 72410000-7 - Послуги провайдерів

Обґрунтування доцільності закупівлі.

Забезпечення проведення широкосмугового доступу до Інтернету у селах Гощанської територіальної громади, а саме: Горбів, Малятин, Пустомити, Матіївка, Федорівка, Майків, Русивель. Це забезпечить підвищення рівня доступності мешканців до систем інформатизації, що впроваджуються державою.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.  Очікувана ціна закупівлі розрахована з врахуванням Постанови Кабінету Міністрів України «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» № 453 від 28.04.2021 р. та вимог  Закону України «Про публічні закупівлі».

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА.

1. Телекомунікаційні послуги з надання доступу до Інтернету надаються відповідно до вимог законодавства, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 29, ст. 1074), та інших нормативно-правових актів та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах телекомунікаційної мережі.

2. Усе обладнання, зокрема кабелі до інтерфейсу локального мережевого обладнання вузлів телекомунікаційної мережі, надається, встановлюється та налагоджується виконавцем у рамках договору надання послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, закупівля яких здійснюється за рахунок субвенції.

3. Організація надання послуги передбачає можливість збільшення пропускної здатності каналів доступу до Інтернету залежно від потреб замовника, що має бути предметом окремих домовленостей сторін.

4. Виконавець забезпечує надання статичної зовнішньої ІР-адреси кожному закладу соціальної інфраструктури.

5. Виконавець забезпечує можливість з’єднання кінцевого обладнання замовника з Інтернетом з використанням адрес IPv4 .

6. Виконавець забезпечує підготовку каналу та підключення без сплати замовником додаткових коштів і потреби купувати додаткове обладнання.

7. На ділянках телекомунікаційної мережі виконавця, що використовується для надання послуг, не допускається застосування радіо технологій.

8. Умови надання послуги передбачають безлімітний доступ до Інтернету, що не обмежує обсяг передавання та приймання даних.

9. Запланована недоступність послуг - до 8 годин на місяць; аварійна недоступність послуг — 48 годин на місяць. Виконавець забезпечує можливість використання послуг з доступу до Інтернету для персоналу та відвідувачів закладів соціальної інфраструктури за допомогою мережі Wi-Fi у частотах 2,4 та 5 ГГц.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

щодо закупівлі сміттєвоза спеціального призначення на 2021 рік для потреб Гощанської селищної ради

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

щодо закупівлі газового палива (природного газу) на 2021 рік для потреб Гощанської селищної ради

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлікод ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)стаціонарний комп’ютер ВІДДІЛ ОСВІТИКУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлікод ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 Тверде паливо вугілля кам’яне (на 2021рік)-ВІДДІЛ ОСВІТИКУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлікод ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)-ВІДДІЛ ОСВІТИКУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь