Відкриті торги (мультилотові)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету.

Класифікація за ДК 021:2015: 72410000-7 - Послуги провайдерів

Обґрунтування доцільності закупівлі.

Забезпечення проведення широкосмугового доступу до Інтернету у селах Гощанської територіальної громади, а саме: Горбів, Малятин, Пустомити, Матіївка, Федорівка, Майків, Русивель. Це забезпечить підвищення рівня доступності мешканців до систем інформатизації, що впроваджуються державою.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.  Очікувана ціна закупівлі розрахована з врахуванням Постанови Кабінету Міністрів України «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» № 453 від 28.04.2021 р. та вимог  Закону України «Про публічні закупівлі».

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА

1. Телекомунікаційні послуги з надання доступу до Інтернету надаються відповідно до вимог законодавства, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 29, ст. 1074), та інших нормативно-правових актів та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах телекомунікаційної мережі.

2. Усе обладнання, зокрема кабелі до інтерфейсу локального мережевого обладнання вузлів телекомунікаційної мережі, надається, встановлюється та налагоджується виконавцем у рамках договору надання послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, закупівля яких здійснюється за рахунок субвенції.

3. Організація надання послуги передбачає можливість збільшення пропускної здатності каналів доступу до Інтернету залежно від потреб замовника, що має бути предметом окремих домовленостей сторін.

4. Виконавець забезпечує надання статичної зовнішньої ІР-адреси кожному закладу соціальної інфраструктури.

5. Виконавець забезпечує можливість з’єднання кінцевого обладнання замовника з Інтернетом з використанням адрес IPv4 .

6. Виконавець забезпечує підготовку каналу та підключення без сплати замовником додаткових коштів і потреби купувати додаткове обладнання.

7. На ділянках телекомунікаційної мережі виконавця, що використовується для надання послуг, не допускається застосування радіо технологій.

8. Умови надання послуги передбачають безлімітний доступ до Інтернету, що не обмежує обсяг передавання та приймання даних.

9. Запланована недоступність послуг - до 8 годин на місяць; аварійна недоступність послуг — 48 годин на місяць. Виконавець забезпечує можливість використання послуг з доступу до Інтернету для персоналу та відвідувачів закладів соціальної інфраструктури за допомогою мережі Wi-Fi у частотах 2,4 та 5 ГГц.