ЗАПРОШУЄМО ІНВЕСТОРІВ

Інвестиційна візитка Гощанської громади

Гощанська селищна рад запрошує інвесторів та підприємців  розвивати свій бізнес у нашій територіальній громаді!

На південному сході Рівненщини по обидві сторони автотраси Київ – Чоп розкинулась чорноземами Гощанська громада, територія якої займає 484.3 км лісостепової зони і перетинається з півдня на північ річкою Горинь. Центр Гощанської громади розташований за 300 км. від столиці України, за 280 км. від міста Львів.

Здавна Гощанський край приваблював своїми чарівними краєвидами, а наукових дослідників рослинним світом та археологічними знахідками, бо має він багату історію свого зародження, становлення, розвитку.

Гостинні, щирі люди краю будуть раді дружнім стосункам співпраці. І в цьому переконається кожен, хто знайде у щоденних круговоротах можливість відвідати куточок Погорини, де колоситься пшениця, шумлять ліси, стрімко біжить швидкоплинна Горинь, дихає легендами історія.

Станом на 2021 рік на території громади проживає 23224 тисяч    населення.

В адміністративному поділі Гощанської громади віднесено 40 населених пункти. Серед них – 1 селище міського типу, 39 сіл. Гощанська громада знаходиться на межі двох природних та етнографічних зон - Волині й Полісся і займає територію басейну р. Горинь - найдовшої річки в Рівненській області. Загалом у громаді налічується 9 річок і близько 60 озер, а також велика кількість ставків, штучних водойм невеликих розмірів.

Незважаючи на свою відносно невелику територію, грмада виділяється у Рівненській області певними запасами ресурсів нерудних корисних копалин. Зокрема зустрічаються родовища будівельних матеріалів. Наприклад, карбонатна сировина, призначена для виробництва будівельного вапна, представлена крейдою та вапняками.

Глина та будівельні піски зустрічаються по всій громаді. В основному, це сірі глини сарматського віку.

У громаді зустрічаються зовсім невеликі, порівняно з поліськими родовищами, поклади торфу у заплавах річкових долин, потужність яких не перевищує 1,5-2,5 м.

Зручне географічне розташування, наявність транспортного сполучення та земельних ресурсів, розвинута промислова інфраструктура в харчовій та хімічній галузі а також агропромисловому комплексі дає можливість розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Окрім цього, впроваджуються районні програми й заходи, спрямовані на формування сприятливого інвестиційного клімату, спрощення та прискорення відповідних дозвільно-погоджувальних процедур, організацію кваліфікованого супроводу інвестора на всіх етапах підготовки й реалізації проєкту.

Гощанський селищний голова Микола Панчук завжди готовий до співпраці!